Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Przed nami 8. Walentynkowy Piknik Morsów [ZAPISY]


W sobotę, 17 lutego 2024 roku na Plaży Miejskiej w Szczytnie odbędzie się już ósma edycja charytatywnego Walentynkowego Pikniku Morsów, zorganizowanego przez grupę Morsy Szczytno #RESET. Podczas eventu odbędzie się zbiórka dla 5-letniego Alana Samsla ze Szczytna, który zmaga się z chłoniakiem.W programie wydarzenia znalazł się karnawałowy bieg przebierańców (mile widziane stroje!), nordic walking, wspólne morsowanie, licytacje na cel charytatywny, czy stoiska z wieloma smakołykami.

 

Celem tegorocznego pikniku będzie zbiórka pieniędzy dla 5-letniego Alana Samsla ze Szczytna, który od grudnia 2023 r. zmaga się z chłoniakiem. Za chłopcem pierwszy blok chemioterapii, a przed nim kolejne. Zebrane pieniądze pozwolą na pokrycie kosztów bieżącego leczenia i dodatkowych badań oraz konsultacji specjalistycznych, przejazdów do szpitali, zakupu środków higieny, sprzętu medycznego, dodatkowej, specjalistycznej opieki i rehabilitacji.


Reklama

 

Trwają elektroniczne zapisy pod adresem https://elektronicznezapisy.pl/event/10050.html.

- Ilość osób do biegu i nordic walking to tylko 80 osób, więc zapraszamy do szybkiego zapisu - dodaje Jarosław Kordek z grupy Morsy #RESET Szczytno.

Szczegóły: Jar Kor (884 065 045), Andrzej Szczerbo (693 637 622), Katarzyna Raksimowicz (502 204 742). Link do wydarzenia: https://facebook.com/events/s/8-walentynkowy-piknik-morsow/340235788932841/

Reklama

 

 

https://wolniodraka.pl/podopieczni/alan-walczy-o-zycie-chloniak-atakuje-chlopca/ Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama