Poniedziałek, 29 Kwiecień
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty -

Problemy pomiędzy słupkami

Podopieczni Mariusza Korczakowskiego zmierzyli się w spotkaniu kontrolnym przeciwko silnej drużynie LKS Orzeł Janowiec Kościelny. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem przeciwników 7:1.

W składzie szczycieńskiej Gwardii na sparing z Janowcem Kościelnym zabrakło kilku podstawowych zawodników, szczególnie w linii defensywy. Na wynik wpływ miały również niedobory w... bramce.

Pomiędzy słupkami zabrakło dobrze spisującego się w okresie przygotowawczym Pawła Skrajnego, którego zastąpił Kamil Rogacz. Trener do dyspozycji nie miał również Przybysza. Pierwsza połowa była wyrównana, jednak po urazie jakiego doznał zastępujący Skrajnego goalkipper, w drugiej połowie spotkania do bramki wszedł zawodnik z pola. Honorowego gola dla Gwardii strzeli kapitan drużyny Rafał Krajza.

Gwardia wystąpiła w początkowym składzie: K. Rogacz, P. Ciebień, N. Woźniak, R. Krajza, I. Nurkowski, M. Zaborowski, J. Nysztal, M. Miłek, J. Kulesik, Sz. Chrzanowski, A. Wnuk. Na ławce rezerwowych znaleźli się: J. Kotula, P. Rudnicki. A. Zalewski, J. Jodełka, M. Pawłowski, M. Michalczak, D. Romanov.