Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Prezentacja załogi rajdowej w Szczytnie: Wojciech Zaborowski i Tomasz Malec


Szczytno zaprasza na wyjątkowe spotkanie z rajdowcami. Już 21 czerwca 2024 roku, od godziny 16:00 do 20:00, na Placu Juranda w Szczytnie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla fanów motoryzacji. Będzie to prezentacja załogi rajdowej Wojciecha Zaborowskiego i Tomasza Malca, którzy wezmą udział w 27. Rajdzie Warmińskim.To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć z bliska profesjonalny samochód rajdowy oraz poznać członków załogi. Wojciech Zaborowski i Tomasz Malec zaprezentują swoje umiejętności, a także opowiedzą o przygotowaniach do jednego z najważniejszych wydarzeń rajdowych w regionie – 27. Rajdu Warmińskiego, będącego częścią Memoriału Anny Wasilewskiej.

 

Spotkanie na Placu Juranda to doskonała okazja, aby porozmawiać z rajdowcami, zrobić sobie z nimi zdjęcie, a nawet zdobyć autografy. Dla fanów motoryzacji, zarówno tych młodszych, jak i starszych, to niezapomniane przeżycie i szansa na poznanie tajników świata rajdów samochodowych.


Reklama

 

W godzinach od 16:00 do 20:00 przewidziano szereg atrakcji, w tym prezentację samochodu rajdowego, który będzie można obejrzeć z bliska. Wojciech Zaborowski i Tomasz Malec będą opowiadać o swojej pasji, przygotowaniach do rajdów oraz o wyzwaniach, z jakimi muszą się mierzyć na trasach.

 

Moto Centrum Zaborowscy, organizator wydarzenia, zadbał o to, aby spotkanie było pełne emocji i niezapomnianych wrażeń. Przyjdź na Plac Juranda i poczuj atmosferę rajdowego świata na własnej skórze.

Reklama

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! 21 czerwca 2024 roku, od 16:00 do 20:00, Plac Juranda w Szczytnie zamieni się w rajdową arenę pełną emocji i adrenaliny. Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji i sportów motorowych!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama