Piątek, 19 Lipiec
Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego -

Reklama


Reklama

Prezent na urodziny. Jak z szablonowego podarunku zrobić coś oryginalnego?


Klasyka gatunku to coś, z czym można się spotkać również w branży prezentowej. I chociaż wiele osób uznaje, że te schematyczne upominki nie będą najlepszym rozwiązaniem, kilka sprawdzonych zabiegów może sprawić, że nawet szablonowe podarki wywołają szczery uśmiech na twarzy drugiej osoby. W pogoni za oryginalnością czy też funkcjonalnością prezentów, nie możesz zapominać o wyborach gadżetów, które jeszcze kilka lat temu biły rekordy popularności. Czy koszulki, albumy fotograficzne bądź plakaty sprawdzą się jako upominek urodzinowy dla ważnej dla Ciebie osoby? Zdecydowanie tak, a w tym artykule podpowiemy, jak możesz wzbogacić taki prezent o wartość sentymentalną. Przeczytaj uważnie, zanotuj najważniejsze informację i zabłyśnij takim podarkiem!


  • Data:

Idealny prezent na urodziny powinien być odpowiednio spersonalizowany

A w tym przypadku absolutnie nie chodzi o dopasowywanie podarków do zainteresowań czy stylu życia przyszłego solenizanta. Pamiętaj, że w tym artykule omawiamy szablonowe prezenty. Czyli coś, co sprawdzi się w dosłownie każdym przypadku. Pod warunkiem odpowiedniej personalizacji właśnie. Koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego MURRANO, gdzie otrzymujesz możliwość nadrukowania na wybranym gadżecie dowolnego tekstu lub zdjęcia. Całkowicie za darmo! Z jakich powodów warto skorzystać z tego typu opcji? Wymienimy najpopularniejsze dwa. Po pierwsze, w takich okolicznościach przygotowujesz prezent o wysokiej wartości sentymentalnej dla każdego obdarowywanego. Solenizant dostanie informację zwrotną, że w swój podarunek włożyłeś troszkę zaangażowania. Takie gadżety są o wiele cenniejsze niż standardowe wybory ze sklepowych półek. Po drugie, minimalizujesz w ten sposób ryzyko, że Twój prezent trafi do pudła z kilkoma innymi akcesoriami, które niedostatecznie spodobały się osobie obdarowywanej. To chyba najgorsza rzecz, jaka może spotkać upominek urodzinowy. Nawet książkowa definicja klasyki gatunku przy dobrej personalizacji z pewnością nie wyląduje w miejscu zapomnienia dla nietrafionych upominków.

 

Szablonowy prezent urodzinowy w nieco ulepszonym wydaniu – inspiracje

Na pierwszy rzut oka banał, jednak przy innym spojrzeniu albumy fotograficzne zyskują na swojej popularności. Taki prezent na urodziny ze sklepu Murrano to idealna wręcz okazja do wspominania chwil przeżytych wspólnie ze solenizantem. Postaw na fotoupominek zwłaszcza wtedy, kiedy łączy Cię z nim szczególna więź. Aby dodatkowo wzbogacić album, użyj imienia obdarowywanej osoby na froncie i wybierz zdjęcie okładkowe, które doskonale oddaje jego charakter. Bardziej poważne czy nieco humorystyczne? O tym będziesz wiedzieć najlepiej!

 

Urodzinowy t-shirt warto potraktować jako bardziej humorystyczną wersję upominku. To doskonałe miejsce na umieszczenie śmiesznego nadruku. Może jakieś wspólne zdjęcie z ważnego wydarzenia? A może ilustracja zabawnej sytuacji, jaka od razu przypomina Ci o solenizancie? Wybór w takich przypadkach będzie ograniczony wyłącznie Twoją wyobraźnią. Skorzystaj z przygotowanych już przez sprzedawcę szablonów lub zaprojektuj własną, unikalną koszulkę. Proponujemy opcję numer 2 – wówczas masz pewność, że urodzinowy t-shirt będzie nie do podrobienia!

 

 

W przypadku plakatów, warto kierować się praktycznie tymi samymi zasadami, co przy wyborach albumów fotograficznych. Postery przecież również należą do kategorii fotoprezentów. Tutaj masz jednak nieco większe pole do popisu. Polecamy wykorzystać wiedzę na temat solenizanta. Jeśli jest on biznesmenem, plakat w formie okładki stylizowanej na prestiżowy magazyn branżowy będzie strzałem w dziesiątkę. Podobnie możesz postąpić w przypadku innych zawodów czy zainteresowań. Jedno jest pewne. Kreatywnie spersonalizowany plakat to z pewnością coś, co nigdy się nie znudzi!Komentarze do artykułu

Karolina223

Ja tam dostała iRobota i uważam że to jeden z lepszych prezentów.

Norberto

No żonie takiej koszulki nie dam, lrpiej poszte kwiatową jej zamowię to spokoj bedzie z prezentem

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama