Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Premier Mateusz Morawiecki w Szczytnie wręczył samorządowcom promesy na inwestycje


W piątek, 15 września premier Mateusz Morawiecki odwiedził Szczytno. W hali im. Huberta Wagnera spotkał się między innymi z samorządowcami, którym wręczył promesy na projekty dofinansowane w ramach funduszu kierowanego do obszarów popegeerowskich.- Dla nas nie ma Polski A i Polski B, chcemy, żeby Polska rzeczywiście była jedna – mówił w Szczytnie premier Mateusz Morawiecki. - Dlatego cieszę się, że pogrążone w letargu regiony postpegeerowskie otrzymają kolejne miliardy złotych, które stworzą perspektywy rozwojowe –

 

Szczytnie premier wręczył samorządowcom z województwa warmińsko – mazurskiego promesy na projekty dofinansowane w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznej kierowanego do obszarów popegeerowskich.


Reklama

 

- Warmia i Mazury to czyste, przyjazne, gościnne treny – mówił. - Szczytno to piękna wizytówka tego regionu. Ale zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że właśnie woj. warmińsko-mazurskie, ale także wiele obszarów III Rzeczpospolitej, miało również inne miano, by nie powiedzieć, że charakteryzowało się je piętnem, stygmą przez dziesięciolecia - zauważył premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał, „to były tereny opuszczone dla inwestycji, nieuzbrojone, do których brakowało dróg dojazdowych”.

Reklama

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

tadeusz

Ja na miejscu samorządowców to bym się \"brzydził\" przyjmować te czeki od PiS-u. Lepiej nic nie robić i durnia udawać jak to bywało za poprzedników. Tylko, ze w tedy nikt nawet nie pomyślał, że można otrzymać środki z tak dużym dofinansowaniem :)

obatel szmalcownik

Dlaczego redaktor promuje okradanie społeczenstwa poprzez publikacje premiera ktory robi kampannie swojjej parti za publiczne pieniacze i to w czasie kiedy pobiera wynagrodzenie za rzadzenie a nie sianie propagandy? płacimy na policje a ona ochrania w tym czasie dygnitarzy zamiast łapać złodziei.

xxx

Daje czeki bez pokrycia :(

Polska A i B a jednak.

Proszę bardzo jak się spadochroniarze z Warszawy cieszą . Nic dla regionu nie zrobili a wysokie miejsca mają na liście kandydatów do Sejmu z tego okręgu wyborczego nr.35

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama