Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Poznaj dzielnicowych w akcji podczas plebiscytu #SuperDzielnicowy2024


Do końca kwietnia trwa plebiscyt #SuperDzielnicowy2024. Każdy z nas ma możliwość zagłosowania na swojego dzielnicowego, który zapewne niejednokrotnie pomógł nam w trudnej sytuacji. Ale czy wiesz, kto jest dzielnicowym Twojego rejonu?Jeżeli nie, to przychodzimy z pomocą. Ruszmy z prezentacją dzielnicowych z naszego powiatu.

 

Zaczniemy od dzielnicowego mł. asp. Kamila Niedzieli, który obejmuje swoim nadzorem rejon 1, w skład którego wchodzą ulice: Bohaterów Września 1939, Broniewskiego, Brzozowa, Bydgoska, Działkowa, Habandta, Lanca, Lemańska, Leyka, Łódzka, Nauczycielska, Ostrołęcka, Podleśna, Poznańska, Pułaskiego, Solidarności, Sportowa, Targowa, Toruńska oraz Żeromskiego.


Reklama

 

Mł. asp. Kamil Niedziela zastępuje dzielnicowego rejonu 2 i pełni dodatkowo nadzór rejonu ulic: Batorego, Białostocka, Dąbrowskiego, Gdańska, Grudziądzka, Jagielończyka, Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Królowej Jadwigi, Krzywa, Lidzbarska, Linki, Lipowa, Łokietka, Łomżyńska, Mieszka I, Moniuszki, Piłsudskiego, Pola, Polna, Polska, Poniatowskiego, Poprzeczna, Skłodowskiej, Sobieskiego, Sobieszczańskiego, Staszica, Szwedzka, Śniadeckiego, Towarowa, Warneńczyka, Wasińskiego, Wiejska, Wielbarska, Wieniawskiego, Władysława IV, Wileńska, Zakole oraz Zygmunta Augusta.

Reklama

Kontakt z dzielnicowym: 887 876 258

Głosować na dzielnicowego można za pośrednictwem strony: https://dzielnicabezstrachu.pl/Komentarze do artykułu

Zainteresowani

SHAZZA!! bardzo często widuję Twojego dzielnicowego jak porusza się oznakowanym autem po swoich rewirach , za to swoich poprzedniego i obecnego jeszcze w rejonie piątym nie widziano chyba że na specjalne zaproszenie !!! Nie mają czasu ???????? a ich poprzednik W.T. też nie miał ???????? szczerze pisząc wolę dzielnicowego Kamila N. Przynajmniej jest aktywny i widoczny ????miłego dnia życzę

dr

Dzielnicowy jest jak yeti. Podobno istnieje, ale nikt go nie widział.

Shazza

To jakas kpina. Jak ja mam oddac glos na superdzielnicowego jak ja nawet nie wiem kto nim jest. Glos powinien byc oddany za zaslugi a nie po pokazaniu zdjecia w gazecie. Czym zasluzyli sie dzielnicowi z naszego powiatu, mala podpowiedz. Niczym, po za pierdzeniem w fotel i pozowaniem do zdjec.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama