Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Pożegnanie doktora Krzysztofa Lejmanowicza. Wspomnienia o wybitnym lekarzu i mistrzu świata w Judo


Tłumy - rodzina, przyjaciele, znajomi, pacjenci... żegnały dziś doktora Krzysztofa Lejmanowicza. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 20 września. Krzysztof Lejmanowicz miał zaledwie 59 lat. Zmagał się z ciężką chorobą nowotworową.Doktor Krzysztof Lejmanowicz był wybitnym specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Przez długie lata związany był ze szpitalem w Szczytnie. Prowadził też prywatną praktykę.

 

- Zawsze uśmiechnięty, pełen empatii, nigdy nie zastawił swojej pacjentki bez opieki – mówi nam pani Grażyna, która przez lata korzystała z pomocy doktora Lejmanowicza.

 


Reklama

Poza pracą Krzysztof Lejmanowicz miał też inną pasję – judo. Wywalczył nawet tytuł mistrza świata w 2011 roku na zawodach w Las Palmas. Pan Krzysztof stoczył trzy walki w kategorii do 81 kg. Zmierzył się z Japończykiem, Francuzem i Polakiem. Przyjaźnił się ze znakomitym trenerem Tadeuszem Dymerskim.

 

Przez ostatnie lata Krzysztof Lejmanowicz zmagał się z chorobą nowotworową. Niestety, w piątek, 15 września przegrał tę walkę. Odszedł od nas w wieku 59 lat.

Reklama

 

- Jego pasja do medycyny, miłość do sportu i chęć odkrywania świata podczas spacerów były inspiracją dla wielu z nas – mówią jego przyjaciele. - Wspominamy Go z żalem i składamy kondolencje rodzinie oraz bliskim. Jego pozytywne nastawienie do życia oraz niezmierne zaangażowanie w pracy zawodowej będą pamiętane przez długie lata – dodają.Komentarze do artykułu

Goebels

Twój komentarz jest całkowicie zbyteczny. Nie masz nic pozytywnego do przekazania to zamilknij. Choćby człowiek na głowie stawał całe życie to wszystkim nie dogodzi

Rewa

Nie wszystkie pacjentki zapamiętają Doktora jako dobrego człowieka .

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama