Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Poszukiwany 32-latek przyjechał do szpitala odebrać pacjentkę


W wielu przypadkach zatrzymanie osób poszukiwanych to tylko kwestia czasu. Ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości w znacznym stopniu utrudnia takim osobom codzienne funkcjonowanie. Czasami osoby poszukiwane zostają wylegitymowane w sklepie, na spacerze, podczas kontroli drogowej, interwencji domowej, a czasami w dość nietypowych sytuacjach. Do takiej właśnie interwencji zostali skierowani szczycieńscy policjanci, którzy zatrzymali 32-letniego mieszkańca Wielbarka na … Izbie Przyjęć w Szpitalu Powiatowym w Szczytnie.W piątek (17.09.21r.) około godz. 12:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał dość nietypowe zgłoszenie, z którego wynikało, że niebawem w miejscowym szpitalu stawi się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że mężczyzna ten przyjedzie odebrać jedną z pacjentek, która czeka na wypis.


Reklama

 

Zaskoczeni rodzajem i treścią zgłoszenia funkcjonariusze udali się do Szpitala Powiatowegow Szczytnie, celem zweryfikowania otrzymanej informacji. Okazało się jednak, że była ona prawdziwa. Na Izbie Przyjęć zauważyli oni mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się nerwowo, jakby chciał opuścić natychmiast budynek.

 

Reklama

Policjanci wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się być 32-letni mieszkaniec Wielbarka. Mundurowi potwierdzili jego dane w policyjnych systemach informatycznych i ustalili, że 32-latek poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Szczytnie, celem odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo uporczywego uchylania się od nałożonego na niego obowiązku alimentacyjnego.

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama