Poniedziałek, 28 Listopad
Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy -

Reklama


Reklama

Poszukiwany 25-latek zatrzymany, miał przy sobie amfetaminę


Policjanci ze Szczytna zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od sierpnia. W trakcie zatrzymania mundurowi znaleźli przy nim amfetaminę. 25-latek usłyszał już zarzuty i został przewieziony do zakładu karnego zgodnie z decyzją sądu.We wtorek (04.10.2022r.) przed godziną 13:00 szczycieńscy funkcjonariusze udali się do jednej z miejscowości na terenie gminy Szczytno, z ich ustaleń wynikało, że może przebywać tam osoba poszukiwana.


Reklama

 

Reklama

- Na miejsce policjanci zastali 25-letniego mieszkańca gminy Szczytno, który ukrywał się przed organami ścigania od sierpnia br. - wyjaśnia sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - W trakcie zatrzymania poszukiwanego mężczyzny mundurowi znaleźli przy nim amfetaminę.

 

25-latek został zatrzymany, a substancja przy nim znaleziona zabezpieczona. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił do zakładu karnego. Teraz, oprócz wcześniej zasądzonej kary, poniesie również odpowiedzialność za posiadanie substancji psychotropowej. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama