Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Poszukiwanego z Pasymia „ruszyło sumienie” i... poprosił o radiowóz


Do dość nietypowej sytuacji doszło we wtorek, 14 marca. 36-letni mężczyzna, który był poszukiwany, do odbycia kary więzienia sam zadzwonił na policję i poinformował funkcjonariuszy ze Szczytna o tym fakcie. Potem poczekał na radiowóz i dobrowolnie oddał się w ręce stróżów prawa. Mieszkaniec gminy Pasym najbliższe kilka miesięcy spędzi w zakładzie karnym.Ta nietypowa interwencja miała miejsce we wtorek, 14 marca około godziny 15:00.


Reklama

 

- Do dyżurnego szczycieńskiej policji zadzwonił mężczyzna z informacją, że od około roku jest poszukiwany – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Powiedział, gdzie obecnie przebywa i poprosił o przyjazd patrolu.

 

Reklama

Funkcjonariusze udali się we wskazane przez zgłaszającego miejsce. Był to jego dom. Policjanci zweryfikowali dane mężczyzny w policyjnych systemach informatycznych. Potwierdzili informację przekazaną w zgłoszeniu. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Do odsiadki ma 8 miesięcy za przestępstwo znęcania się.

 

Mundurowi zatrzymali 36-latka, który dobrowolnie oddał się w ręce funkcjonariuszy. Został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, a następnie do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.Komentarze do artykułu

ManFromPasymcity

Sensacja taka, że wow. Weźcie jeszcze napiszcie, że kowalski kupił 2 kg schabowego i to burżuj jest i skąd on na to ma złodziej skubany.

obiado wóz

Jeszcze mógł obiad zamówić , żeby przywieźli.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama