Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Posezonowa obniżka cen! Husqvarna, ZHU Marek Lambryczak zaprasza


Promocja. Sezon ogrodowy zbliża się ku końcowi, ale to nie oznacza, że musisz zwlekać z zakupami! Teraz jest idealny moment, aby wyposażyć się w profesjonalne narzędzia do pielęgnacji ogrodu marki Husqvarna, korzystając z wyjątkowej obniżki cen - aż 20% na wybrane produkty.Autoryzowany diler oraz serwis Husqvarna, ZHU Marek Lambryczak, ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników ogrodnictwa do skorzystania z tej unikalnej oferty. Nasza firma znajduje się w Szczytnie, przy ulicy Leyka 30E. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych porad dotyczących sprzętu ogrodniczego Husqvarna, nasi doświadczeni eksperci chętnie służą pomocą.

 

Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszej posezonowej obniżki cen:

Wybór produktów Husqvarna: W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kosiarek, pilarek, traktorów ogrodowych, a także narzędzi akumulatorowych, które ułatwią Ci pracę w ogrodzie.

Jakość Husqvarna: Marka Husqvarna jest synonimem trwałości, niezawodności i innowacyjności. Jeśli chcesz inwestować w sprzęt, który posłuży Ci przez wiele sezonów, to Husqvarna jest idealnym wyborem.

Profesjonalny serwis: Nasza firma oferuje nie tylko sprzęt najwyższej jakości, ale również kompleksową obsługę serwisową. Nasi technicy są wyszkoleni i gotowi służyć Ci pomocą w przypadku konserwacji i napraw.

Nie zwlekaj! Posezonowa obniżka cen Husqvarna trwa tylko przez określony czas. Skorzystaj z okazji. Zadzwoń pod numer telefonu 89 624 11 34, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych produktach i promocji.

Teraz możesz zadbać o swój ogród za mniej!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama