Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Poradnie Vitberg Szczytno bezpłatnie użyczają swój sprzęt medyczny do fizykoterapii pacjentom


Poradnie fizjoterapeutyczna Vitberg w Szczytnie nie zostawia swoich pacjentów bez opieki. Bezpłatnie użyczy swój sprzęt medyczny do fizykoterapii. - Zdrowie i komfort życia naszych pacjentów jest dla nas najważniejszy, nawet w tych trudnych czasach mogą oni liczyć na naszą pomoc – mówi Ewa Kurzak i zaprasza do kontaktu. Telefon: 730 606 447, mail: ewa.kurzak@poradniavitberg.plZe względu na bezpieczeństwo pacjentów i pracowników, nie prowadzimy obecnie zabiegów w naszej Poradnii Vitberg. Zachowując zasady bezpieczeństwa, możemy jednak udostępnić, sprzęt medyczny osobom, które go potrzebują. Zdecydowaliśmy się użyczać go całkowicie bezpłatnie.

 

Osoby cierpiące, między innymi: na rwę kulszową, bóle stawów czy ograniczenia ruchomości mogą już dzisiaj, nie wychodząc z domu, wypożyczyć bezpłatnie na 5 dni, certyfikowany wyrób medyczny klasy IIa. Poradnie Vitberg – aktualnie niedostępne dla pacjentów, z powodu zagrożenia COVID-19 – użyczają i dowożą swój sprzęt osobom potrzebującym zabiegów fizykoterapeutycznych.

 

Zabiegi wykonywane przez pacjentów są codziennie konsultowane i monitorowane online przez fizjoterapeutów z Poradni Vitberg.

 

Rehabilitacyjny Aparat Masujący RAM Vitberg+ (CE 0197), który przekazujemy mieszkańcom, może być wykorzystywany w warunkach domowych między innymi przy następujących schorzeniach:

 

ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym,

ból kolan,

ból w obręczy barkowej,

krążenie w kończynach dolnych.

problemy, wynikające ze zniedołężnienia i długotrwałego unieruchomienia

problemy metaboliczne

 

Liczba aparatów do użyczenia jest ograniczona, stąd decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 730 606 447 lub adresem mailowym: ewa.kurzak@poradniavitberg.pl

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.vitberg.com/vitberg-wypozycz-do-domu


Reklama

 

Ewa Kurzak, Poradnie Fizjoterapeutyczna Vitberg w Szczytnie 

Solidarności 6a/3
12-100 Szczytno

Highlights info row image 730 606 447

 

 

 

W akcji biorą udział wybrane Poradnie Vitberg w całej Polsce, wspomniał o niej już między innymi ogólnopolski portal Kto Cię wyleczy (https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa )

 

 

- Wyjątkowe czasy wymagają nadzwyczajnych działań. Jako fizjoterapeuci pracujący w Poradniach Vitberg w całej Polsce, mamy obecnie ograniczone możliwości pracy i pomocy ludziom. W tym czasie nasze aparaty, mówiąc wprost, po prostu leżą i się kurzą. Nie chcemy odchodzić od naszych pacjentów, nawet nie powinniśmy, zwłaszcza w sytuacji, kiedy tym bardziej tej pomocy potrzebują. Dlatego opracowaliśmy rozwiązanie, umożliwiające rehabilitację (wibroterapię), nawet w tych trudnych okolicznościach. Zachowując zasady bezpieczeństwa, możemy udostępnić sprzęt osobom, które go potrzebują. Każdy już dziś może skorzystać z oferty bezpłatnego użyczenia. Oczywiście, liczba urządzeń, jakimi dysponujemy, jest ograniczona. W całej Polsce, przygotujemy do tego celu około 600 aparatów RAM Vitberg+ – mówi mgr Anna Pęczkowska, Dyrektor Regionalny ogólnopolskiej sieci Poradni Vitberg.

Reklama

 

 

 

Zabiegi wykonywane przez pacjentów są codziennie konsultowane i monitorowane online przez fizjoterapeutów z Poradni Vitberg. Wibroterapię przeprowadzamy na certyfikowanym, aktywnym, Rehabilitacyjnym Aparacie Masującym Vitberg+ – wyrobie medycznym klasy IIa, CE 0197.

 

 

Kilka dni codziennych, regularnych zabiegów wibroterapii, to wystarczający czas, aby wielu pacjentów poczuło się lepiej. Szczególnie teraz, kiedy mamy ograniczoną aktywność fizyczną, zabiegi proponowane przez nas osobom starszym, niepełnosprawnym, stanowią istotny substytut ruchu. Wiemy to z badań naukowych, przeprowadzanych na całym świecie, ale także z naszych doświadczeń, w codziennej pracy z pacjentami w Poradniach. Dla osób unieruchomionych w domach, jest to często po prostu rewolucja w jakości życia – dodaje Anna Pęczkowska.

 

 

Wibroterapia jest zabiegiem mechanicznym. Nie emituje prądu oraz pola elektromagnetycznego do ludzkiego organizmu, dlatego jest zalecana również tam, gdzie inne zabiegi fizykalne nie są wskazane. Więcej informacji i rezerwacja urządzeń na stronie: www.vitberg.com/vitberg-wypozycz-do-domuKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama