Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Pomagamy szczycieńskiej gastronomii... Zamów na wynos lub z dowozem


Gastronomia walczy o przetrwanie. Pomagają jej małe gesty solidarności. Takim gestem jest właśnie dodatek w „Tygodniku Szczytno”. Znajdziecie Państwo tu większość lokalnych punktów gastronomicznych ze Szczytna, które działają i realizują zamówienia na wynos bądź z dowozem. Zachęcamy do korzystania z ich usług, bo to jest dla nich jedyna szansa na przetrwanie. Sprawdźcie ich oferty i zamawiajcie bezpiecznie jedzenie wprost do domu.Każda restauracja, punkt gastronomiczny to ludzie, którzy mają rodzinę na utrzymaniu, rachunki do opłacenia... a do tego potrzebne są pieniądze. To, co się ostatnio dzieje w naszym kraju sprawiło, że restauratorzy mogą sprzedawać swoje produkty wyłącznie na wynos. Dla wielu to widmo bankructwa. Widmo zwolnień pracowników. A każda restauracja, punkt gastronomiczny to przecież ludzie, którzy mają rodzinę na utrzymaniu, rachunki do opłacenia... Musimy im pomoc, dać szansę na przetrwanie tego czasu.

 

- Dla mnie to jasne, że musimy tę branżę wesprzeć szczególnie – mówi przedstawiciel Rady Gospodarczej działającej przy burmistrzu Szczytna. - Apelujemy do mieszkańców naszego powiatu, nie bądźmy obojętni. Zaopatrujcie się w lokalne produkty i usługi, u lokalnych przedsiębiorców. To naprawdę ważne. To szansa na przetrwanie lokalnych firm i zachowania miejsc pracy w naszym powiecie.

 

Punkty gastronomiczne, które znalazły się w dodatku internetowym oraz wdanie papierowe "Tygodnika Szczytno" nie zapłaciły za reklamę ani złotówki. „Tygodnik Szczytno” zainicjował przedsięwzięcie, zapewnił przygotowanie do druku, a projekty graficzne wykonał za darmo Marcin Lewicki ze Studia Reklamy Lewicki.

 

Koszty druku pokryli darczyńcy: Rady Gospodarczej Działającej przy Burmistrzu Miasta Szczytno, członkowie Stowarzyszenia Razem Dla Mieszkańców, Stowarzyszania Wszystko dla Szczytna, Waldemar Szymański (Szymek – PPHU), Kacper Stepokura (Centrum Rehabilitacji), Magdalena Bielecka (Centrum treningu Femina), Krzysztof Mańkowski, Paweł Malec, Karol Furczak, Robert Siudak, Piotr Gregorczyk, Beata Boczar, Rafał Kiersikowski, Tomasz Łachacz, Aleksandra Kobus-Drężek, Ewa Czerw, Artur Trochimowicz, Zbigniew Orzoł, Waldemar Zimny, Mariusz Pardo, Stanisław Staszak, Arkadiusz Leska, Zygmunt Rząp...Komentarze do artykułu

Samouwielbieniec

Zabrakło w tym artykule mojego nazwiska a dałem kilka groszy.

marekjag

Biorę z Zacisza często. Imponuje mi postawa właściciela. Sam dowozi. Przyszły trudne czasy to się wziął i robi co może. Jakoś nie widzę w tej roli Pana w Maserati co oszukiwał kandydatki na kelnerki , które zapieprzały w jego restauracji całą noc na imprezach grupowych ,a potem im nie płacił. Kupić samochód z klasą nie znaczy mieć klasę

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama