Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Pomagaj innym i baw się z nami podczas II Charytatywnego Balu Przyjaciół SKS Szczytno


Zarząd Klubu SKS Szczytno organizuje II Charytatywny Bal Przyjaciół SKS Szczytno, który odbędzie się w Restauracji Zacisze 28 stycznia 2023 roku o godzinie 19:00. Podczas wydarzenia zostaną wręczone nagrody zawodnikom z rundy jesiennej, a także zostanie zorganizowana zbiórka na rzecz Pani Magdy Milewskiej. Bal to świetna okazja do integracji społeczeństwa i wspólnej zabawy przy muzyce, a także do wsparcia szlachetne sprawy.Jeśli lubisz piłkę nożną i chciałbyś pomóc potrzebującym, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję! 28 stycznia 2023 roku w Restauracji Zacisze odbędzie się II Charytatywny Bal Przyjaciół SKS Szczytno, zorganizowany przez Zarząd Klubu SKS Szczytno.


Reklama

 

Reklama

- Bal to doskonała okazja do integracji społeczeństwa i wspólnej zabawy przy muzyce, a także do wsparcia dobrej sprawy – zachęca Rafał Bałdyga, wiceprezes SKS Szczytno. - Goście będą mogli wspierać zbiórkę na rzecz Pani Magdy Milewskiej i jej rodziny. Podczas wydarzenia zostaną wręczone też nagrody dla zawodników, którzy wyróżniali się w rundzie jesiennej. Głosowanie odbyło się w różnych kategoriach: Piłkarz Roku SKS, Młodzieżowiec Roku SKS, Ulubieniec Kibiców SKS, Człowiek SKS, Twarz Szatni SKS. Nazwiska zwycięzców poznamy podczas Balu – dodaje. - W wyborze najlepszych decydowały głosy kibiców, zarządu oraz zawodników. Nazwiska zwycięzców poznamy podczas Balu.

 

Bal odbędzie się 28 stycznia 2023 roku o godzinie 19:00 w Restauracji Zacisze.

 

Podczas Balu będzie można wspomóc zbiórkę na rzecz Pani Magdy Milewskiej, która zmaga się z własną chorobą oraz chorobą dziecka.

 

Magda ma dopiero 26 lat, a już po raz trzeci zmaga się z chorobą nowotworową - chłoniakiem Hodgkina. Po raz pierwszy usłyszała diagnozę jako 10-latka, drugi jako 15-latka. Po 10 latach od ostatniej wznowy, aż trudno było uwierzyć w to, że choroba znów zaatakowała. Zwłaszcza teraz, kiedy Magda jest mamą 5-letniego niepełnosprawnego chłopca. Chłoniak tym razem zaatakował prawie cały organizm to IV stadium. Początkowo zaczęto leczenie chemioterapią. Niestety ze względów zdrowotnych należało zmienić leczenie. Przyniosło ono oczekiwane efekty. We wrześniu Madzia przeszła autoprzeszczep komórek macierzystych, po którym miała kontynuować leczenie. Niestety...Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama