Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

„Półmaraton Po Kolei” powraca do Lemana. Przed nami biegowa niedziela


Już w najbliższą niedzielę, 2 czerwca, odbędzie się trzecia edycja popularnego "Półmaratonu Po Kolei". To wyjątkowe wydarzenie sportowe, które przyciąga biegaczy z całego regionu, z pewnością dostarczy wielu emocji zarówno uczestnikom, jak i kibicom. Wydarzenie wspiera Bank Spółdzielczy w Szczytnie.W ubiegłym roku zwycięzcą półmaratonu został Adrian Przybyła z Iławy. Tegoroczni uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje siły na głównym dystansie oraz w biegu towarzyszącym na 5 kilometrów. Organizatorzy przygotowali również specjalne biegi dla najmłodszych, aby każdy mógł poczuć radość z udziału w sportowej rywalizacji.

 

Trasa i harmonogram

Biegacze wystartują tradycyjnie obok boiska w Lemanach. Trasa poprowadzi głównie po malowniczej ścieżce rowerowej "Rowerem Po Kolei", co zapewni uczestnikom nie tylko sportowe wyzwania, ale i piękne widoki.


Reklama

 

Harmonogram biegów dla dzieci:

 • Bieg z rodzicem na 100 metrów: Dla dzieci z rocznika 2017 i młodszych
 • Bieg na 300 metrów: Dla uczniów klas 1-3
 • Bieg na 600 metrów: Dla uczniów klas 4-6
 • Bieg na 800 metrów: Dla uczniów klas 7-8

 

W związku z organizacją półmaratonu, ścieżka rowerowa po byłej kolei zostanie zamknięta dla ruchu w godzinach od 5:00 do 16:00.

Organizatorzy wydarzenia, Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Szczycieńskiego, dbają o to, aby każdy uczestnik czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Reklama

 

Dane kontaktowe organizatorów:

 • Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  ul. Lipperta 10
  12 – 100 Szczytno
  tel. 89 624 86 15

 • Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Szczycieńskiego
  ul. Nowy Dwór 13A
  12-122 JedwabnoKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama