Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Policyjna uczelnia świętowała Dzień Podchorążego (zdjęcia)


W poniedziałek w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbył się uroczysty apel poległych. Apel zorganizowano w ramach obchodów Dnia Podchorążego, które odbywają się na terenie szczycieńskiej uczelni.Dzień Podchorążego to święto ustanowione na pamiątkę wydarzeń z 29 na 30 listopada 1830 roku, kiedy grupa słuchaczy Szkoły Podchorążych Piechoty w Warszawie pod wodzą ppor. Piotra Wysockiego zaatakowała Belweder, rezydencję wielkiego księcia Konstantego, rosyjskiego dowódcy polskiej armii. W ten sposób rozpoczęło się Powstanie Listopadowe.


Reklama

 

Podczas uroczystości, dla uczczenia tych wydarzeń, został odczytany Apel Pamięci. Przed uroczystością Kierownictwo Uczelni oraz studenci kierunku Nauka o Policji oddali hołd, złożyli wiązankę i zapalili symboliczny znicz pod tablicą upamiętniającą policjantów - ofiary Zbrodni Katyńskiej.

Reklama

 

Fot. https://www.wspol.edu.pl/g/Komentarze do artykułu

Pracownik

Faktycznie płotkarzy i ludzi chcących wbić nóż w plecy, tu sporo, chociaż niby się uśmiechają. Zwolnić niektórych…łatwo ich zweryfikować. Kto siedzi i kawki pije, kto plotkuje…zamiast pracować. Monitoring wszystko pokaże. Nie lubię pracowników niby ciężko pracujących…nie patrzę na kierownictwo, oni zasuwają. Im niżej pracownik tym większe obijanie się…

PiotrOlsztyn

Widzę, że ludzie nie szanują tego co mają. Zawsze to co swoje to gorsze, obce lepsze. To, że wymiana kadry nie jest zła, to fakt. Inni czują się wtedy zagrożeni i każdy ze starannością podchodzi do swojej pracy. Większa dyscyplina wśród kadry stałej, to się nauczą szanować rękę, która karmi. U mnie jeden z pracowników psuł klimat w pracy, nic nie dał sobie powiedzieć, a spróbuj zwrócić uwagę. Zwolnienie jednego pracownika poprawiło wszystko. Najlepsze co może być to wprowadzenie firm zewnętrznych, z przetargu, na świadczone usługi. Od sprzątania po remonty. Rocznie wiele się oszczędza. Redukcja etatów, nie trzeba kupować chemii, środków, sprzętów, ubrań dla pracowników, opłacać ich ZUSów itp. Poduszka finansowa najlepsza dla Zatrudniającego. Zachęcam w Olsztynie to działa na Uczelniach UWMu, proszę popytać i sprawdzić jak ciekawe są umowy :) i korzystne mogą być dla WSPOLu. Trzeba oszczędzać :)

EmerytkaTejUczelni

Jestem przerażona niektórymi pracownikami tej uczelni, zero godności i szacunku. Nie dawać tyle premii bo tylko kąsają. Pogonić sprzątaczki i wymienić wszystkie. Jedną zostawić Panią Dorotkę/Ewę uczciwa nasza kobietka. Reszta feeeee

MieszkankaSzczytna

Jak tam pracujesz i nie jesteś za „PiS” to się zwolnij idź do Urzędu Pracy znajdź lepszą pracę, bo za „PO” tak samo narzekałeś zapewne. Za dużo plotek z WSPOLu wychodzi na miasto. To znak, że pracownicy za dobrze mają, zaczynając od wykładowców po sprzątaczki. Godny podziwu jestem „kucharek” i Pani Kanclerz. Tak trzymać! Pani Generał - gratuluję!!!

Kolego „zdzysk”

Naprawdę musi Cię boleć, że kobieta została generałem. Gdybyś był taki mądry, ogarnięty to Ty byś stawiał wieniec. Najlepsze co może być, jestem przekonany, że tam pracujesz i piszesz takie bzdury. Kochani pracownicy karmieni przez budżet, czyli „nas” najbardziej narzekają na swoje miejsce pracy, wiecznie niezadowolone: sprzątaczki plotkary bo mało płacą - to znajdź lepszą prace jedna z drugą, niektórzy wykładowcy co oby by zrobili - to sięgnij tytułem naukowym i zasługami szczytu generała. Pani Generał gratuluje postawy, proszę budować w swoich pracownikach postawę wdzięczności za to co mają. U mnie nie mieliby tak dobrze i mogli by narzekać. Pracując tam powinni być dumni, a nie „gryźć” rękę, która karmi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdzysk

na tych terenach ta uroczystość to chyba paranoja , to tak jak cały pis i ich ideologie

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama