Poniedziałek, 6 Luty
Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty -

Reklama


Reklama

Policjanci ze Szczytna zatrzymali poszukiwanego 27-latka


We wtorek, 17 stycznia około godz. 20 w Szczytnie policjanci zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary wiezienia 27-latka.Zatrzymany to mieszkaniec Szczytna, który był poszukiwany przez sąd za popełnione przestępstwo zniszczenia mienia. W maju 2022 roku uszkodził samochód marki Audi. Straty wyceniono na kwotę 800 złotych. Zgodnie z wyrokiem sądu ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy.

 


Reklama

- Mężczyzna został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, a następnie do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji.

 

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję. Przypominamy, że odpowiedzialności karnej podlega również ten, kto pomaga przestępcy w uniknięciu zasądzonej kary. Osoba, która ukrywa osobę poszukiwaną podlega karze pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

ReklamaKomentarze do artykułu

Śmiech na sali

Po co marnować miejsce w celi i nasze pieniądze? Rozebrać go do naga, zbić palą i przegonić po mieście. Za trzy miesiące wyjdzie i będzie zabijał.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama