Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Policjanci szukają świadków potrącenia 67-letniej pieszej w Gromie


Policjanci ze Szczytno poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek, 27 lutego w Gromie. Nieznany SUV potrącił tam 67-letnią kobietę. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy 67-latce. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.


  • Data:

Do wypadku doszło w poniedziałek, 27 lutego po godzinie 18 w Gromie, gm. Pasym. 67-latka szła ze swoją znajomą. Chciały przejść przez jezdnię, ale od strony Szczytna z ogromna prędkością nadjechał samochód, prawdopodobnie SUV. Jena z pań zdążyła wrócić na chodnik druga już nie. Auto potrąciło 67-latkę. Kobieta z poważnymi obrażenie ciała trafiła do szpitala.

 

 

Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący poruszał się pojazdem typu SUV koloru ciemnego. Odjechał w kierunku miejscowości Olsztyn.


Reklama

 

Reklama

- Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat powyższego zdarzenia lub dysponują nagraniem z kamery samochodowej z przejazdu drogą krajową nr 53, na trasie Szczytno – Olsztyn w godzinach 17:30 – 19:30 z dnia 27 lutego 2023 roku, na którym widoczny jest pojazd typu SUV koloru ciemnego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie pod nr (047) 733 12 00, (047) 733 12 01, (047) 733 12 02 – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Apelujemy do osób, które przejeżdżały drogą krajową nr 53 i miały zainstalowane rejestratory jazdy, aby skontaktowały się ze szczycieńską policją. Pomóc może nawet z pozoru błahe nagranie.Komentarze do artykułu

touran

Zapewne miejscowi ci od szybkiego i łatwego zarobku.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama