Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Podpalacz grasuje w lasach? Seria pożarów w naszym powiecie


Tylko dziś doszło do czterech pożarów lasów na terenie naszego powiatu. Nie ma wątpliwości, że mogą być to celowe podpalenia. Strażacy interweniowali w okolicach miejscowości Sasek Wielki, Powałczyn, Piasutno i Kolonia.Pożary lasów są zagrożeniem nie tylko dla przyrody. Ich skutki mogą być katastrofalne, powodując straty w ekosystemie, zniszczenia mienia oraz narażenie zdrowia i życia mieszkańców. Więcej na ten ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno"


Reklama

 

Znalazłeś w centrum wydarzeń? Jesteś świadkiem niepokojącej sytuacji? Masz sprawę, zdjęcia lub filmy, którymi chcesz się podzielić? Nie zwlekaj, napisz do nas w wiadomości Facebook, WhatsApp (603 350 668) lub poprzez przycisk ZGŁOŚ WYDARZENIE dostępny na naszej stronie internetowej.

ReklamaKomentarze do artykułu

Trelkowianin

Od poczatku bylo widac ze nas niechce za biedni jestesmy nieszczery falszywy i nieszanujacy ludzi ciekawe co mysli sobie nasz ksiadz andrzej ktory rmontowal kosciol i dbal i szanowal nas. nie bedzie mial on ludzi w koscilele moja cioteke w romanach tez nei chcial odwiedzic ale kase chce. ksiadz andrzej jezdzial do nas na hernate pozodrowil interesowal sie nami. ten omijac do kosciola juz nie bede chodzil

Podpalacz ??

A gdzie artykuł o tym, że w dużym kościele Adamczyk wyrzucił z parafii Trelkowo i Trelkówko dziś? Preuss przygarniał, wyremontował kościół, ruszyć D…. Mu się nie chce by przyjeżdżać do nas. Woli sobie latać po świecie, bogatszych bo kasę mają. Drogie wycieczki. Jako parafianie będziemy jechać do biskupa. Ludzie to nie kartki papieru. Szybciej zmienimy proboszcza jak to, że mamy należeć do Gromu. Księża w okolicy Szczytna potwierdzili Adamczyk prosił biskupa o zabranie tych wiosek. Co zaraz odda kolejne wioski, bo mu się nic nie będzie chciało. Dwa lata i już tyle rozwalił. Ludzi mniej jak za Preussa, cenniki w parafii, brak szacunku wobec ludzi, wszystkich uważa za głupich. Tylko on wspaniały. Nie odpuścimy jaki wioska tak szybko.

Korki Taczer

Złapać, podpalić jajca, wysmarować miodem i przykuć do drzewa.

Bywało i tak.

Może ktoś sobie dorabia ?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama