Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Pobiegnij pasem startowym lotniska w Szymanach. Unikalna przygoda dla żądnych rekordów


Niedziela, 24 marca roku stanie się dniem, który na zawsze wpisze się w historię biegowego świata! Port Lotniczy Olsztyn-Mazury otwiera swoje pasy startowe dla uczestników rewelacyjnego biegu na 5 km. To nie tylko szansa na życiowe osiągnięcia, ale również wyjątkowe doświadczenie w otoczeniu potężnych maszyn lotniczych. Gotowi na emocje na wysokości?Unikalna Trasa: Bieg po Szlaku Lotniczym

 

Poczuj pod stopami wibracje pasa startowego jednego z najważniejszych lotnisk w Polsce. Każdy krok to spotkanie z historią i adrenalina biegu w miejscu, gdzie zazwyczaj rozpoczyna się lot w nieznane.

 

Atmosfera Lotniska: Magia Skrzydeł i Energia Lotnictwa

 

Doświadcz magii lotnictwa, otoczony imponującymi maszynami i energią miejsca, które zwykle tętni życiem podczas startów i lądowań.

 

Życiowe Rezultaty: Cele Biegowe Podbijane Na Niebie

 

Postaw sobie ambitne cele biegowe i przekrocz metę na pasie startowym, doznając nieopisanej radości z osiągnięcia czegoś wyjątkowego. Dla wielu uczestników będzie to nie tylko bieg, ale spełnienie marzeń.


Reklama

 

Profesjonalna Organizacja: Bezpieczny Start do Lotu Marzeń

 

Doświadczeni specjaliści zadbają o każdy detal, tak abyś mógł skoncentrować się wyłącznie na biegu. Bezpieczeństwo i komfort uczestników to nasz priorytet.

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zarejestruj się już teraz i weź udział w biegu, który na zawsze zmieni Twoje spojrzenie na bieganie. Do zobaczenia na starcie, gdzie spotkasz pasjonatów biegów i entuzjastów lotnictwa!

 

Podstawowe informacje

Miejsce zawodów

LOTNISKO OLSZTYN - MAZURY

Odbiór numerów startowych

• 23 marca 2024 roku, na terenie miasta Szczytna, w godzinach 14.00-19.00 – dla wszystkich uczestników zamieszkałych na terenie powiatu szczycieńskiego oraz pozostałych regionów kraju,

Reklama

• 24 marca 2024 roku, na terenie terminala lotniska Olsztyn-Mazury, w godzinach 7.00-10.00 – dla wszystkich uczestników z wyłączeniem mieszkańców powiatu szczycieńskiego ( będzie to weryfikowane).

 

Kontakt z organizatorem – 691280628

 

Regulamin

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/sm-fotos.sportmaniacs.com/back/Regulamin 2024.pdfKomentarze do artykułu

fiku miku

Ciekawe czy Jesieniowie pojada po kosztach jak przy organizacji najniebezpieczniejszego triathlonu Szczytno w Polsce?

Andrzej Z.

Niestety po wycofaniu się linii Wizzair od 1 Kwietnia z lotami do Luton i Dortmundu to już tylko chyba bieganie po pasie nam zostanie w Szymanach ????

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama