Niedziela, 2 Październik
Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza -

Reklama


Reklama

Po „Samo Zdrowie” zaprasza Sklep Medyczny przy ulicy Polskiej 36 w Szczytnie


PROMOCJA. W Szczytnie powstał właśnie profesjonalny Sklep Medyczny Samo Zdrowie Diabetyk mieszczący się w budynku dawnego Polmozbytu. Mieszkańcom naszego powiatu oferuje szeroki wybór produktów medycznych dostępnych od ręki. Kule, wózki inwalidzkie, chodziki, materiały pielęgnacyjne, pieluchomajtki dla dorosłych czy sprzęt rehabilitacyjny... - wylicza Anna Aszteborska, technik farmaceutyczny z długoletnim stażem. Gros tych produktów jest refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Część z nich można również wypożyczyć. Nasz sklep to też idealne miejsce dla ludzi aktywnych sportowo. Warto do nas przyjść i sprawdzić naszą ofertę – zachęca.Sklep Medyczny Samo Zdrowie Diabetyk w Szczytnie znajduje się w bardzo ruchliwym miejscu naprzeciwko sklepu Biedronka, w niedalekiej odległości od dworca i targowiska miejskiego. Dzięki tak idealnej lokalizacji każdy mieszkaniec powiatu szczycieńskiego może tam zajrzeć i dokonać potrzebnych zakupów medycznych. Sklep dysponuje bogatym zapleczem produktów. Tak doposażonego sklepu próżno szukać gdzie indziej w regionie.

 

Sklep Medyczny Samo Zdrowie Diabetyk znajduje się przy ulicy Polskiej 36.


Sklep Medyczny Samo Zdrowie Diabetyk w Szczytnie

ul. Polska 36

tel. 511 669 809

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 17.00, a w soboty od 9.00 do 14.00


 

- Jeżeli czegoś nie mamy od ręki, to na pewno to zamówimy i pojawi się w ciągu kilkudziesięciu godzin – mówi Anna Aszteborska. - Potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze – zapewnia.

 

Kule, wózki inwalidzkie, chodziki, materiały pielęgnacyjne, pieluchomajtki dla dorosłych czy sprzęt rehabilitacyjny... Gros tych produktów jest refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Część z nich można również wypożyczyć.

 

Potwierdza to Romuald Marczyk, który robił zakupy w sklepie w czwartek.

 

- Tak profesjonalnej obsługi próżno szukać w innym miejscu – mówi z uśmiechem. - W tym sklepie można kupić niemal wszystko, co potrzebne jest do zdrowego i bezbolesnego życia. Pani Ania doskonale doradziła mi i podpowiedziała. Widzę, że nikogo nie zostawia bez opieki. A w takich miejscach to ważne, bo rehabilitacja wciąż się rozwija, medycyna również, na rynek wchodzi wiele nowych produktów, z których warto skorzystać w pewnym wieku – dodaje.

 

Anna Aszteborska, technik farmaceutyczny z długoletnim stażem chętnie podpowie, jakie produkty wybrać.

 

Sklep Medyczny Samo Zdrowie Diabetyk w Szczytnie przy ulicy Polskiej 36 działa od soboty -3 września. Jest to idealne miejsce dla osób starszych, niepełnosprawnych, po wypadkach, udarach, potrzebujących rehabilitacji...

 

- Ale też sportowców: i tych zawodowych, i amatorów – dodaje pani Ania. - Mamy naprawdę szeroki wybór różnych produktów, które ułatwiają codzienne życie: opaski, ortezy, piłki do ćwiczeń, taśmy obciążające, maty do akupresury...

 

 

Sklep każdego dnia poszerza asortyment.

 

- Zaopiekujemy się każdym – dopowiada pani Ania.

 

- W naszej ofercie znajdą Państwo produkty dla amazonek, protezy piersi, peruki... ponadto wózki, kule, balkoniki, akcesoria pomocnicze, łazienkowe, produkty do pielęgnacji... Specjalistyczny sprzęt dla osób leżących. Łóżka rehabilitacyjne, materace przeciw odleżynom. W najbliższym czasie będzie można nabyć u nas akcesoria i zestawy infuzyjne do pomp insulinowych. Zbliża się jesień, czas infekcji i zapewne powrót covid19. Dlatego dysponujemy też koncentratorami tlenu wspomagającymi oddychanie, potrzebnymi w tlenoterapii, czy pulsoksymetry, aparaty do mierzenia ciśnienia...

 


 


Sklep Medyczny Samo Zdrowie Diabetyk w Szczytnie

ul. Polska 36

tel. 511 669 809

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 17.00, a w soboty od 9.00 do 14.00


 

Cześć z produktów jest refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

 

- Realizujemy zlecenia, które pacjent może uzyskać od lekarza rodzinnego, lekarza specjalisty, czy chociażby fizjoterapeuty – mówi Anna Aszteborska. - Pomagamy też naszym pacjentom w wypełnieniu dokumentów, dzięki którym można ubiegać się o dofinansowanie z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Nie każdy wie, że z takiej pomocy może skorzystać – dodaje. - Tak naprawdę jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Najlepiej po prostu przyjść, opowiedzieć o swojej potrzebie, problemie, a my zajmiemy się resztą.

 


Sklep Medyczny Samo Zdrowie Diabetyk w Szczytnie

ul. Polska 36

tel. 511 669 809

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 17.00, a w soboty od 9.00 do 14.00


 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
  Do Marian, mam w doopie do czego był wykorzystywany, istotne jest to, że węgiel brunatny jest mniej kaloryczną alternatywą węgla kamiennego. W obliczu całkowitego zatrzymania elektrowni, czy ciepłowni, należy wykorzystać, wszystko, co jest dostępne. Ty oczywiście ramach solidarności z byłą Ukrainą, możesz sobie zamarznąć, ale ja nie zamierzam. \"Tani węgiel tuż przy granicy z Polską.\" - https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-kryzys-energetyczny/aktualnosci/news-tani-wegiel-tuz-przy-granicy-z-polska-jak-to-mozliwe,nId,6301659


  2022-09-30 14:25:56
 • Jeden chętny na mieszkanie, małe zainteresowania blokiem SIM
  Oprócz wkładu własnego na poziomie 60 tys wnioskodawca będzie musiał wpłacił z góry czynsz za cały rok czyli ponad 10 tys. Razem 70 tys na start. Dojście do własności po około 45 latach. Czytajcie uważnie warunki .

  Ciekawostka


  2022-09-30 12:42:13
 • Szczycieński szpital z nowym oddziałem ratunkowym (zdjęcia)
  Słuszna uwaga. Ale sądzę, że otwarty obiekt zapewne ma służyć jedynie katolikom.

  do XYZ


  2022-09-30 11:12:36
 • Zamek Krzyżacki w Szczytnie z nagrodą „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” (zdjęcia, wideo)
  maniek znowu spija śmietankę po poprzednikach , którzy to rozpoczeli

  Zdzysk


  2022-09-30 08:45:47
 • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
  Do anonima - węgiel brunatny wykorzystuje się w przemyśle chemicznym, do produkcji paliw płynnych i gazowych czy do produkcji nawozów. Gratuluję znajomości tematu węgla :)

  marian


  2022-09-30 07:46:27
 • ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA – Leszek Mierzejewski i moje Szczytno z tygodnia na tydzień
  Dziękuję za to wspomnienie i opowiedzenie o historii jak to było po wojnie. Mało osób o tym wie ilu ludzi(szabrowników) wywoziło ze Szczytna i okolic co się dało.

  Iga


  2022-09-29 20:03:15
 • Będzie przebudowa drogi Szczytno- Olsztyn
  Oby się udało i wyprawa do Olsztyna była normalnym wyjazdem, a nie drogą wśród krzyży.

  Gabi


  2022-09-29 18:51:13
 • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
  Przecież to Morawiecki zapewnił nam takie ceny energii, rezygnując z tanich ruskich surowców, przecież taki właśnie był plan, a \"podmioty\" do niego apelują!!!???... wam naprawdę na mózgi padło? W Czechach jest tani węgiel brunatny, APELUJĘ do podmiotów, by ruszyły dupę i go przywiozły...nie tylko mieszkańcom, ale i elektrowniom, bo za miesiąc w ogóle energii nie będzie.


  2022-09-29 15:19:54
 • Jeden chętny na mieszkanie, małe zainteresowania blokiem SIM
  Społeczny, dla tych, co nie mogą dostać kredytu z banku, ale muszą mieć min. 50 tyś zł już wkładu i potem 1500 zł czynszu, plus rachunki. Może jeszcze z 500 na czynsz, bo ogrzewanie w górę. Ta Bańkowska i ten Mańkowski jaki mają iloraz inteligencji, czy chociaż dwucyfrowy? Litości...

  Poje Bao


  2022-09-29 14:32:51
 • Jeden chętny na mieszkanie, małe zainteresowania blokiem SIM
  Nie dziwi mnie małe zainteresowanie. Udział w budowie wynosi 20% wartości mieszkania więc na początek trzeba wpłacić od około 40tys do 60tys zł wkładu. Cena budowy 1 metra mieszkania 5500zł, przy założeniu że koszty te nie wzrosną. Taniej już sprzedają deweloperzy w naszym mieście. Większość osób żeby mieć na udział w partycypacji będzie musiała zaciągnąć pożyczkę rata takiej pożyczki to około 1000zł dodatkowo czynsz który wyniesie nawet 1500zł. Deweloperzy oferują mieszkania za cenę w granicach 5tys zł za metr i w tym mają wliczony już zysk z każdego mieszkania natomiast spółka wydaje mi się że powstała w celu oferowania mieszkań osobom nie mającym zdolności kredytowej a z tego co widzę to chyba ktoś to buduje w celu osiągnięcia zysku ze sprzedaży, pomimo statusu not for profit. Wszystko ładnie pięknie dopóki nie przejdzie się do szczegółów.

  Sceptyk


  2022-09-29 13:04:58

Reklama