Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Pijany kierowca gnał po chodniku w Romanach. Zatrzymał się dopiero na... domu (zdjęcia, wideo)


Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w Romanach. Kompletnie pijany kierowca najpierw przez kilkanaście metrów pędził chodnikiem, a potem „ściął” ogrodzenie i uderzył w budynek. To 63-letni mieszkaniec Szczytna. „Wydmuchał” niemal 2,5 promila alkoholu.Pięć minut wcześniej szłam tym chodnikiem ze swoim synem – mówi wyraźnie zdenerwowana jedna z mieszkanek Roman. - Jakim trzeba być bezmyślnym człowiekiem, aby wsiadać za kierownicę samochodu w takim stanie. Przecież mógł kogoś zabić – dodaje ze złością...

 

Na miejscu kraksy pojawili się policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni. Medycy zaopiekowali się kierowcą, trafił on do szpitala. Ale po wytrzeźwieniu zajmą się nim policjanci. Zapewne będzie musiał „grubo” tłumaczyć się za swój „wyczyn”.


Reklama

 

- Do tego zdarzenia doszło po godz. 14 – mówi sierżant Emilia Pławska ze szczycieńskiej policji. - Kierowca skody fabii to 63-letni mieszkaniec Szczytna. Policyjny alkomat wykazał niemal 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu przez tego pana. Trafił na razie na obserwację do szpitala. Po wytrzeźwieniu zostaną przeprowadzone z nim czynności – dodaje policjantka.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.

Reklama

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama