Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Pierwsza Liga Biznesu w Szczytnie. ESG - jak skutecznie komunikować? (zdjęcia)


Rozpoczęło się właśnie kolejne spotkanie w ramach Programu Pierwsza Liga Biznesu. Przedsięwzięcie realizuje Bank Spółdzielczy w Szczytnie. To cykl spotkań z ekspertami, którzy mają pomóc przedsiębiorcom prowadzić biznes we współczesnym świecie. Temat dzisiejszego spotkania to „ESG w biznesie (mikro, MSP) – co i jak komunikować”.Temat przedsiębiorcami, ale i przedstawicielom różnych instytucji z naszego powiatu rozwijają między innymi przedstawiciele Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


Reklama

 

- Pierwsza Liga Biznesu to innowacyjny projekt. Wdraża go tylko 30 z 500 banków w Polsce – mówi Krzysztof Karwowski, prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie. - Mocny, dobry i sprawny lokalny przedsiębiorca to lepsze warunki życia każdego mieszkańca.

 

Reklama

Kolejne spotkania zaplanowano na: 10 stycznie, 2 lutego oraz 6 marca. Miejsce – Zacisze. Godzina – 13.

Chęć udziału można zgłosić w najbliższej placówce Banku Spółdzielczego. Ich wykaz znajduje się pod adresem: https://bsszczytno.pl/kontakt/placowki/. Szczegółowe informacje można też uzyskać drogą telefoniczną (89 624 23 09) bądź mailową: centrala@bsszczytno.pl.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama