Piątek, 19 Lipiec
Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego -

Reklama


Reklama

Pierwsza Liga Biznesu. Miejsce spotkań i wiedzy dla lokalnych przedsiębiorców


Kolejne wyjątkowe przedsięwzięcie realizuje Bank Spółdzielczy w Szczytnie. Program Pierwsza Liga Biznesu skierowany jest do przedsiębiorców z naszego powiatu. To cykl spotkań z ekspertami, którzy mają pomóc prowadzić biznes we współczesnym świecie. W pierwszym spotkaniu wzięło udział niemal 20 osób. Co ważne warsztaty są darmowe.- Pierwsza Liga Biznesu to innowacyjny projekt. Wdraża go tylko 30 z 500 banków w Polsce – mówi Krzysztof Karwowski, prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie. - Mocny, dobry i sprawny lokalny przedsiębiorca to lepsze warunki życia każdego mieszkańca.

 

Te słowa potwierdza Wiesława Enerlich-Kozioł, która wzięła udział w warsztatach, a biznesem zajmuje się od kilkudziesięciu lat.

 

- To, co robi Bank Spółdzielczy w Szczytnie jest innowacyjne i potrzebne – przekonuje. - Na pierwszym spotkaniu dowiedziałam się wielu ciekawych informacji wynikających z badań. Choć dodam, że osobiście nie jestem za całkowitym wycofaniem gotówki. Bo to może być bardzo niebezpieczne. Gotówka to wolność, swoboda i bezpieczeństwo.


Reklama

 

Uczestników szkolenia przywitał prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie Krzysztof Karwowski, a spotkanie moderował Dyrektor Zarządzający Obszarem Sprzedaży Mariusz Piasecki

Swoją wiedzą ekspercką podzielił się z nami Marcin Olędzki z Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Tematem pierwszej prelekcji była: "Nowoczesna firma - jak płatności bezgotówkowe wpływają na rozwój biznesu".

 

Kolejne spotkanie już 22 listopada, a temat zajęć to „Jak prowadzić biznes (mikro, MSP) z sukcesem w zmiennym otoczeniu”. Szkolenie to okazja nie tylko do zdobycia cennej wiedzy, ale także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Reklama

 

Chęć udziału można zgłosić w najbliższej placówce Banku Spółdzielczego. Ich wykaz znajduje się pod adresem: https://bsszczytno.pl/kontakt/placowki/. Szczegółowe informacje można też uzyskać drogą telefoniczną (89 624 23 09) bądź mailową: centrala@bsszczytno.pl.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama