Poniedziałek, 8 Sierpień
Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana -

Reklama


Reklama

Piękno w rękach ekspertek: - Klinika Urody Beauty Experts zaprasza


Centrum Szczytna to miejsce, które odwiedza każdy mieszkaniec i turysta. To też miejsce, które można opuścić całkowicie zmienionym. Oczywiście – na lepsze. Wszystko za sprawą Kliniki Urody Beauty Experts. Właścicielką kliniki jest Lucyna Budna. Warmianka, która wraz z pochodzącym z Chorzel mężem wybrała nasze miasto na swoje miejsce na ziemi. - Mieszkaliśmy w Warszawie, Chorzelach, ale trzy lata temu postawiliśmy na Szczytno. Tu podoba nam się najbardziej i tu już zamierzamy zostać - podkreśla pani Lucyna.Państwo Budni – to małżeństwo biznesowe. Od „zawsze” prowadzą własne firmy, nic więc dziwnego, że utworzyli takie także w Szczytnie. Jedną z nich jest właśnie Klinika Urody Beauty Experts. - Oferujemy Klientom pełen wachlarz usług w jednym miejscu, co na pewno wpływa na wygodę oraz pozwala zaoszczędzić cenny czas. Dotychczas salony z tak bogatą ofertą można było znaleźć tylko w dużych miastach. Teraz jest także w Szczytnie – mówi właścicielka.

 

- Klinika to miejsce w pełni nowoczesne. Znajduje się tu gabinet zabiegowy, solarium oraz samodzielne stanowiska do manicure i pedicure oraz fryzjerskie. Jest to jednocześnie miejsce przytulne, przyjazne dla klientów, których zadowolenie jest najważniejsze, zarówno dla właścicieli, jak i pracowników. - Dbamy nie tylko o urodę, ale i zdrowie naszych Klientów. Dlatego dysponujemy sprzętem najwyższej klasy, wszystkie narzędzia używane podczas zabiegów są jednorazowe lub sterylizowane w autoklawie. Ale najważniejsze są nasze ekspertki, które już posiadają ogromną wiedzę i umiejętności, a mimo to wciąż je pogłębiają – podkreśla pani Lucyna.

 

.

 

Klaudia – kosmetolog nie tylko z wykształcenia (licencjat kierunkowe na wydziałe farmaceutycznym, magisterium na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu)), ale i z zamiłowania, bo pracę podjęła już w trakcie licencjatu. Od początku swojej zawodowej kariery stawia na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzi do swoich klientów i dokłada wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z jej usług mógł się poczuć wyjątkowo. Liczne szkolenia czy wyjazdy na targi kosmetyczne, w których Klaudia uczestniczy, rozwijają jej profesjonalizm, a wszystko to z myślą nie o sobie, a o klientach.

 

Milena – stylistka paznokci (manicurzystka) ma już pięcioletnie doświadczenie, a jej zauroczenie stylizacją paznokci zrodziło się podczas... własnego zabiegu. Od czasu wizyty u stylistki marzyła, by też nią zostać. Pierwszy profesjonalny kurs ukończyła w 2019 r. i od tego czasu cały czas się szkoli i udoskonala swój warsztat pracy. Wykonuje wszelkie rodzaje manicure, a w zdobieniach nie ma sobie równych.

 

Ela – fryzjerka - to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu, co potwierdza nie tylko rzemieślniczy tytuł, ale też liczne certyfikaty z ukończonych szkoleń takich marek jak L'Oreal Kerastase czy Kevin Murphy. Potrafi stworzyć fryzjerskie dzieło sztuki, zarówno na damskiej głowie, jak i męskiej czy dziecięcej. Stara się wprowadzać do swojej pracy jak najwięcej nowości z fryzjerskiego świata, a wszystko po to, by każda z klientek mogła na w lustrze, na włąsne oczy się przekonać, jak bardzo jest piękna.

.

 

 

Salon oferuje szereg profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających na twarz,ciało,dłonie i stopy... O zadowoleniu klientek mogą świadczyć komentarze. „Fachowa i profesjonalna usługa. Pani Klaudia jest bardzo miła i umiejętnie potrafi podpowiedzieć jak dbać o cerę i z jakich zabiegów skorzystać. To była moja kolejna wizyta i na pewno nie ostatnia” - brzmi jedna z opinii, a takich jest wiele.

 

- To zasługa zarówno naszych ekspertek, ale też w dużej mierze Klientek, które często, po pierwszej wizycie, zostają z nami na dłużej. Bardzo za to wszystkim paniom dziękuję, a z okazji świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku, w imieniu całego zespołu Beauty Experts wszystkim Klientkom życzę, by zawsze były i czuły się piękne.

 


Klinika Urody Beauty Experts

Plac Juranda 1/8, 12-100 Szczytno

(bezpośrednio nad Bankiem Credit Agricole )

poniedziałek -piątek w godz. 9.00-17.00

www.moment.pl/klinika-uroda-beauty-experts


 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Jakby Letkiewicz przebrał się za inkwizytora albo krzyżaka miało by to większy sens. Wierzący SS-man. Oni chodzili do kościoła, żeby je grabić.

  Taki Tam


  2022-08-05 12:21:08
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Nazistowskimi symbolami wytatuowani są bojownicy Azow, może ten \"człon\" z zespołu Hunter w ten sposób okazał swoją solidarność z ukraińskimi nazi-banderowcami?. Nie życzę sobie by ten squrwiel pokazywał się w Szczytnie....WON NA UKRAINU! Przypomnę ci pajacu z zespołu, że tu, w Polsce, w takich strojach nazistowscy Niemcy, mordowali moich rodaków, świnio.


  2022-08-05 12:10:16
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Torze, wstyd to obrażać innych. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Słabo to wyglądało, a Szczytno nie pierwsze zwróciło na to uwagę. Letkiewicz niech nie ściemnia.

  Olek


  2022-08-05 11:43:57
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  szkoda, że Hans Kloss już nie żyje. Należało go niezwłocznie aresztować za noszenie hitlerowskiego munduru. W Szczytnie nie ominęła by ta przyjemność

  Jamka Lech


  2022-08-05 11:42:34
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Panie Letkiewicz dobrze pan wie, że nie pierwszy raz są pretensje o ten mundur. Dobrze wiecie, że niektórym środowiskom to nie pasuje, a wy gracie to samo. Jak się mówi A trzeba powiedzieć też B, a nie miotać się w tłumaczeniach. Niemcy mieli na klamrach historyczny napis, który nic dla nich nie znaczył, a wy ukazujecie ich jako gorliwych katolików, którzy walczą w imię Boga i porównujecie to z Radiem Maryja. Dla mnie słabo to wyglądało. A i jeszcze, może Pan Pardo powie o atmosferze w Kantata w związku ze śpiewanymi tekstami Huntera,


  2022-08-05 11:05:06
 • Czy narkotyki zalewają Wielbark?
  Głupie usmieszki jak się porusza temat narkotyków w mopsie w Wielbarku

  Ewa


  2022-08-05 10:51:05
 • 11 mln zł – tyle może kosztować nowa remiza
  Jasne, stać na to gminę. Nie zapomnijcie o sali na bankiety dla lokalnej elyty, jakie urządza się np. w czasie dożynek. No i przewodniczacy RG też strażak. Tylko słyszę, że nie będzie czym polewać: z ujęciu wody w Orżynach w kilku wsiach co kilka dni puste krany!!!

  sąsiad


  2022-08-05 10:50:41
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Kiersikowski czy ty masz choć elementarną wiedzę o finansach miejskich czy tylko wiedzę poglądowa z Gawrzyjałki? Zgłaszane przez ciebie wnioski to wstyd ,,zgłaszam ale wycofuję\"

  Brak kompetencji radnego


  2022-08-05 09:19:22
 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  Uważam ze incjatywa jest wspaniała Jeżdżę na te jeziora od conajmniej 30 lat i co rok jest gorzej .Świadomość wędkarza to jest podstawa ale i świadomość rybaków to tez bardzo ważna spraw Sam byłem świadkiem jak rybacy zabierali z jeziora z odłowu na zyzdroju dużym niewymiarowe szczupaki nie wspomnę o linach pełnych ikry i mlecza !!!! Wiec jak ma ta ryba się rozmnażać .Gdy zwróciłem uwagę odpowiedz była taka proszę do szefostwa a nie do nas. A przepraszam byłem świadkiem zarybiania jedna bańka od mleka szczupakami tak maleńkie ze okoń odrazu cześć wyciol Jeżeli ma być lepiej to niezbędne są częste kontrole wędkarzy ale i rybaków

  Zygmunt Zalewski


  2022-08-05 08:53:24
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Szczytno nie ma większych problemów? Wstyd na całą Polskę. A gdyby tak prześwietlić przeszłość członków rady miasta. Działalność w PZPR, ZNP( oczywiście okresu komuny), ZHP i ewentualnie służbę w Milicji. Coś by może się wyjaśniło ............ Są w Szczytnie zacne osoby, które sporo pamiętają.

  Tor


  2022-08-05 08:23:46

Reklama