Centrum Szczytna to miejsce, które odwiedza każdy mieszkaniec i turysta. To też miejsce, które można opuścić całkowicie zmienionym. Oczywiście – na lepsze. Wszystko za sprawą Kliniki Urody Beauty Experts. Właścicielką kliniki jest Lucyna Budna. Warmianka, która wraz z pochodzącym z Chorzel mężem wybrała nasze miasto na swoje miejsce na ziemi. - Mieszkaliśmy w Warszawie, Chorzelach, ale trzy lata temu postawiliśmy na Szczytno. Tu podoba nam się najbardziej i tu już zamierzamy zostać - podkreśla pani Lucyna.
Państwo Budni – to małżeństwo biznesowe. Od „zawsze” prowadzą własne firmy, nic więc dziwnego, że utworzyli takie także w Szczytnie. Jedną z nich jest właśnie Klinika Urody Beauty Experts. - Oferujemy Klientom pełen wachlarz usług w jednym miejscu, co na pewno wpływa na wygodę oraz pozwala zaoszczędzić cenny czas. Dotychczas salony z tak bogatą ofertą można było znaleźć tylko w dużych miastach. Teraz jest także w Szczytnie – mówi właścicielka.
- Klinika to miejsce w pełni nowoczesne. Znajduje się tu gabinet zabiegowy, solarium oraz samodzielne stanowiska do manicure i pedicure oraz fryzjerskie. Jest to jednocześnie miejsce przytulne, przyjazne dla klientów, których zadowolenie jest najważniejsze, zarówno dla właścicieli, jak i pracowników. - Dbamy nie tylko o urodę, ale i zdrowie naszych Klientów. Dlatego dysponujemy sprzętem najwyższej klasy, wszystkie narzędzia używane podczas zabiegów są jednorazowe lub sterylizowane w autoklawie. Ale najważniejsze są nasze ekspertki, które już posiadają ogromną wiedzę i umiejętności, a mimo to wciąż je pogłębiają – podkreśla pani Lucyna.
Klaudia – kosmetolog nie tylko z wykształcenia (licencjat kierunkowe na wydziałe farmaceutycznym, magisterium na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu)), ale i z zamiłowania, bo pracę podjęła już w trakcie licencjatu. Od początku swojej zawodowej kariery stawia na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzi do swoich klientów i dokłada wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z jej usług mógł się poczuć wyjątkowo. Liczne szkolenia czy wyjazdy na targi kosmetyczne, w których Klaudia uczestniczy, rozwijają jej profesjonalizm, a wszystko to z myślą nie o sobie, a o klientach.
Milena – stylistka paznokci (manicurzystka) ma już pięcioletnie doświadczenie, a jej zauroczenie stylizacją paznokci zrodziło się podczas... własnego zabiegu. Od czasu wizyty u stylistki marzyła, by też nią zostać. Pierwszy profesjonalny kurs ukończyła w 2019 r. i od tego czasu cały czas się szkoli i udoskonala swój warsztat pracy. Wykonuje wszelkie rodzaje manicure, a w zdobieniach nie ma sobie równych.
Ela – fryzjerka - to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu, co potwierdza nie tylko rzemieślniczy tytuł, ale też liczne certyfikaty z ukończonych szkoleń takich marek jak L'Oreal Kerastase czy Kevin Murphy. Potrafi stworzyć fryzjerskie dzieło sztuki, zarówno na damskiej głowie, jak i męskiej czy dziecięcej. Stara się wprowadzać do swojej pracy jak najwięcej nowości z fryzjerskiego świata, a wszystko po to, by każda z klientek mogła na w lustrze, na włąsne oczy się przekonać, jak bardzo jest piękna.
.
Salon oferuje szereg profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających na twarz,ciało,dłonie i stopy... O zadowoleniu klientek mogą świadczyć komentarze. „Fachowa i profesjonalna usługa. Pani Klaudia jest bardzo miła i umiejętnie potrafi podpowiedzieć jak dbać o cerę i z jakich zabiegów skorzystać. To była moja kolejna wizyta i na pewno nie ostatnia” - brzmi jedna z opinii, a takich jest wiele.
- To zasługa zarówno naszych ekspertek, ale też w dużej mierze Klientek, które często, po pierwszej wizycie, zostają z nami na dłużej. Bardzo za to wszystkim paniom dziękuję, a z okazji świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku, w imieniu całego zespołu Beauty Experts wszystkim Klientkom życzę, by zawsze były i czuły się piękne.
Plac Juranda 1/8, 12-100 Szczytno
(bezpośrednio nad Bankiem Credit Agricole )
poniedziałek -piątek w godz. 9.00-17.00
www.moment.pl/klinika-uroda-beauty-experts
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33