Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Piękne mamy lasy – Nadleśnictwo Szczytno chwali się przyrodą (zdjęcia)


Nadleśnictwo Szczytno niedawno opublikowało kilka niesamowitych zdjęć, przedstawiających urokliwy krajobraz lasów nad rzeką Omulew oraz rzadko spotykane zwierzęta.Te piękne fotografie zachęcają do odwiedzin okolic Szczytna i spacerów po lesie, by podziwiać nie tylko cuda natury, ale także spotkać zwierzęta, które żyją w tym obszarze.

 


Reklama

Lasy Szczytna oferują wiele atrakcji, takich jak ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne, a także miejsca na ogniska i pikniki. Zachęcamy więc wszystkich do spędzenia czasu na łonie natury i odkrywania piękna lasów w okolicy Szczytna.

Reklama

 

Fot. Tomasz Krupiński/Nadleśnictwo SzczytnoKomentarze do artykułu

Fi-fi

Zostaje tylko organizacją się i pisanie do tych urzędów. W grupie siła żeby to powstrzymać. Społeczeństwo obywatelskie.

Iga

Zapraszam w okolice j.Wałpusz ,Kulka ,Marksewo wycinanie drzew na potęgę .Wszystko urosło w jednym roku chyba bo wycina się wszystko dosłownie .Jakie trasy rowerowe?Drogi zniszczone ,koleiny .Obraz jak z horroru.Proszę przyjechać droga redakcjo nad j Wałpusz od strony ośrodka Wspol i porobić kilka zdjęć .Nie potrzeba komentarza wówczas .Wszyscy zacznijmy działać ,bo nasze dzieci i wnuki lasy na obrazkach będą tylko widziały .A wycinka i dewastacja lasów trwa i to w zastraszajacym tempie . Takiego artykułu potrzebujemy .!!!!!

Kowal

Lasy? Raczej małe zbiorowiska drzew. Kiedyś to były lasy, teraz to źródło kasy. Wejdźcie na mapy Google i obejrzyjcie sobie, jak tną nam lasy w okolicach Szczytna, a potem obejrzyjcie sobie Warmię i Mazury. Takiej dewastacji lasów nie było na naszych terenach nigdy, obecne władze przebiły nawet działania wojenne. Na naszych oczach systematycznie wyniszczają Zielone Płuca Polski, a my stoimy obok, nic nie robimy i dusimy się coraz większym smogiem.

Michałek

Po lasach w okolicy Szczytna chodzę i jeżdżę rowerem od lat, są wspaniałe. Tylko takiego rżnięcia jeszcze nigdy nie było. Pisowska rodzina w potrzebie.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama