Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Piekarnia Rogalik zaprasza po pyszne pieczywo do nowego sklepiku firmowego przy ulicy Lanca


Piekarnia Rogalik ze Szczytna otwiera kolejny firmowy punkt sprzedaży swojego wyśmienitego pieczywa oraz słodkich bułek, ciast i lodów. Od piątku, 16 grudnia zacznie działać punkt przy ulicy Lanca w Szczytnie. Mieszkańcy osiedli Lanca, Leyka oraz pobliskich szkół bez wątpienia będą zadowoleni z nowego sąsiedztwa.Punkt będzie czynny w godzinach od 6 do 16, od poniedziałku do piątku oraz od godz. 7 do 13 w soboty. Zapraszamy na zakupy.

Piekarnia Rogalik łączy tradycję z nowoczesnością. Bułka z pieca to prawdziwy rarytas. Chleb to raj dla podniebienia. Można zajadać się nimi bez końca. Gdzie tkwi sekret tak doskonałych wypieków, które oferuje Piekarnia Rogalik w Szczytnie?

 

- W tradycyjnych recepturach i sercach naszych piekarzy – zdradza mistrz piekarnictwa Krzysztof Żbikowski. - Klienci chętnie sięgają po nasze bułki z pieca, chleb czy ciasta.

 

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, do której należy Piekarnia Rogalik w Szczytnie to ponad 70 lat tradycji.

 

- Ja sam pamiętam jeszcze smak chleba, który wypiekały nasze babcie. Był doskonały. Idealny. Bez chemii. W naszych wypiekach łączymy właśnie tradycję, własne receptury z nowoczesnością. Stąd ten niepowtarzalny smak – dodaje pan Krzysztof.

 

Piekarnia Rogalik ma już swoje sklepy firmowe przy ul. Wielbarskiej i Pasymskiej. Ale jej wypieki można kupić też w innych punktach na terenie naszego powiatu.

 Komentarze do artykułu

Gabi

Czy będą ciasta świąteczne?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama