Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Piekarnia Rogalik osłodzi filmowe emocje w kinie Cinema Lumiere


W piątek i sobotę (3-4 grudnia) filmowe emocje w kinie Cinema Lumiere osłodzi Piekarnia Rogalik. - Nasze słodkości pojawią się w kinie przed filmowymi seansami o godzinach 15 i 17 – mówi Monika Gwardiak z Piekarni Rogalik. - Będziemy je rozdawać dzieciom. Nasze wypieki uświetnią też kinowy cykl „Babskie wieczory”. Gorąco zapraszamy - dodaje pani Monika.


  • Data:

Szczycieńska Piekarnia Rogalik idealnie połączyła tradycję z nowoczesnością.

Jej pieczywem – chlebem oraz bułkami – zachwyca się wielu mieszkańców naszego powiatu. Można zajadać się nimi bez końca.

 

- Sekret tkwi w tradycyjnych recepturach i sercach naszych piekarzy – zdradza tajemnicę mistrz piekarnictwa Krzysztof Żbikowski.

 


Reklama

Ale nie każdy wie, że poza pieczywem Piekarnia Rogalik wytwarza też znakomite słodkości – ciasta, słodkie bułki, czy ciasteczka...

Reklama

 

- Takich wypieków u nas też jest sporo, a ci, którzy odwiedzą Kino Cinema Lumiere w sobotę, 2 grudnia i niedzielę, 3 grudnia, będą mogli przekonać się o tym osobiście i to całkowicie za darmo – śmieje się Monika Gwardiak. - Przed filmem „Wielki zielony krokodyl domowy” będziemy rozdawali nasze słodkości w ramach promocji. Warto się tam pojawić. Nasze wypieki pojawią się też na cyklicznym i uwielbianym przez kobiety z naszego powiatu kinowym „Babskim wieczorze”. Zapraszamy do kina, ale i do naszych sklepów firmowych. Warto być z nami, bo życie z wypiekami Piekarni Rogalik smakuje lepiej – mówi z uśmiechem pani Monika.

 Komentarze do artykułu

Czytelniczka

Orkiszowe ze słonecznikiem....Rewelacja !

Stała Klientka

Pani Monika ubrana na czarno jak w zakładzie pogrzebowym, a nie jak w piekarni. A ciasteczka bardzo smaczne polecam kupuje je od dłuższego czasu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama