Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Pewna wygrana gwardzistów w Jezioranach


Mimo że to gospodarze otworzyli i zamknęli wynik spotkania, najważniejsze było to, co pomiędzy - czyli sześć trafień szczycieńskich Gwardzistów. Na listę strzelców wpisali się: Jacek Jodełka, dwukrotnie Arkadiusz Wnuk i Michał Kwiecień oraz z golem z rzutu karnego Jakub Kulesik.


  • Data:

Pierwsze minuty kompletnie nie zapowiadały aż tak wysokiego wyniku, jak 2:6, bo to gospodarze z Jezioran po trafieniu z rzutu karnego uzyskali prowadzenie 1:0, które utrzymywali do 20 minuty. Światełko w tunelu dał jednak Jacek Jodełka, który trafił na remis 1:1. I się zaczęło...


Reklama

 

– Jeziorany grały dobrze do 20 metra, jednak ich defensywa pozwalała nam na wiele – relacjonuje trener Marcin Korczakowski. – W pierwsze dziesięć minut słabo weszliśmy w mecz i obudziliśmy się dopiero, gdy zdobyliśmy bramkę na remis. Później punktowali już Wnuk, a dwukrotnie gola zdobył Kwiecień. Formalności dopełnił Wnuk po rzucie rożnym z głowy i Jakub Kulesik z rzutu karnego podyktowanego po faulu – dodaje.

 

Nadciąga historyczna chwila. Przed nami 19. kolejka przeciwko LKS Łyna Sępopol, która rozgrywana będzie już na nowym stadionie przy ulicy Śląskiej w Szczytnie. Pierwszy gwizdek spotkania o godzinie 15:00.

Reklama

 

SKS Gwardia Szczytno: P. Ciebień (77' Hiliński), J. Jodełka, R. Krajza (C), J. Kulesik, M. Kwiecień, M. Magnuszewski, M. Puszko, G. Sachajczuk, P. Skrajny (B), A. Wnuk, M. Zaborowski (63' Michalczak).

 

MKS JEZIORANY 2:6 SKS GWARDIA SZCZYTNO

1:0 - 10' Dawid Chomej

1:1 - 20' Jacek Jodełka

1:2 - 29' Arkadiusz Wnuk

1:3 - 39' Michał Kwiecień

1:4 - 54' Michał Kwiecień

1:5 - 67' Arkadiusz Wnuk

1:6 - 76' Jakub Kulesik

2:6 - 90' Marceli KowalskiKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama