Środa, 21 Luty
Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta -

Reklama


Reklama

Panowie z gminy Dźwierzuty ponownie... pokażą się paniom (zdjęcia)


Kolejny tajemnicze przedsięwzięcie przygotowuje Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach. W projekt zaangażowano znane lokalnie osoby. GOK na swojej stronie Facebook przedstawił zdjęcia miedzy innymi radnych, sołtysów, w nietypowych rolach. - Zdradzę tylko, że ma to związek z nadchodzącym Dniem Kobiet – mówi tajemniczo Radosław Dąbrowski z GOK Dźwierzuty. - Mieszkańcy naszej gminy na pewno wiedzą o co chodzi – dodaje z uśmiechem.GOK w Dźwierzutach od lat celebruje święto kobiet.

 

- Tak naprawdę zaczęło się to od 2016 roku, kiedy przyszli do dyrektor GOK, pani Ewy, strażacy z OSP Dźwierzuty wspólnie z panem sołtysem – wspomina Radosław Dąbrowski. - Powiedzieli, że chcieliby zrobić coś wyjątkowego na dzień kobiet. Pomysł podchwyciliśmy i od lat realizujemy, mam nadzieję, piękną, śmieszną, ale i edukacyjną rzecz. Spektakle, musicale... Piszę scenariusze i działamy.

 

Do tej pory w GOK odbyły się wydarzenia w tematach: kobieta w modzie, kobieta w muzyce, kobieta w sztuce, świat bez kobiet, kobieta w muzyce, a teraz będzie...


Reklama

 

- To na razie tajemnica, ale jak zawsze będzie na pewno mnóstwo śmiechu i radości – zapewnia Radosław Dąbrowski. - W naszych projektach zawsze staramy się też umieszczać elementy edukacyjne. To ważne – dodaje.

 

Niesamowite w działalności GOK w Dźwierzutach jest to, że w ich projekty angażują się lokalne Vip-y. Nie mają problemu z dystansem do siebie i poczuciem humoru. Wśród aktorów są między innymi radni, sołtysi, czy gminni urzędnicy...

 

Reklama

Fot. GOK DźwierzutyKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama