Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Pachnące pierogi, uśmiechnięty Mikołaj i... Jarmark Bożonarodzeniowy w Jedwabnie (zdjęcia)


W piątek, 1 grudnia w Jedwabnie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na placu targowym przed miejscowym GOK w powietrzu unosił się zapach pierogów i barszczu czerwonego. Czyż może być piękniej?Okazuje się, że tak, gdy temu wszystkiemu towarzyszą jeszcze stoiska ze świątecznymi dekoracjami, jedzeniem, muzyką w świątecznej scenerii i oczywiście Mikołaj – tak właśnie było na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Jedwabnie.

 

Na gości czekały: ścianka do zdjęć z Mikołajem, warsztaty malowania torebek świątecznych, książkowe animacje Gminnej Biblioteki Publicznej, stoiska lokalnych rękodzielników, stoiska z miodem i wędlinami, stoisko kulinarne Klubu Seniora „Złota Jesień” oraz Gminnego Koła Gospodyń Wiejskich w Jedwabnie.


Reklama

 

Całość swoimi występami uświetnili: grupa taneczna działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie, uczennice z koła muzycznego Zespołu Szkół w Jedwabnie przygotowane przez Małgorzatę Kaczyńską, zespół „POGŁOS” z Gminnego Ośrodka Kultury w Jedwabnie oraz Chór „Pasjonata” ze Świętajna... więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama