Sobota, 28 Maj
Imieniny: Amandy, Jana, Juliana -

Reklama


Reklama

Outlet Premium Szczytno - GARDEROBA BEZ STEREOTYPÓW – Sprawdź!


Promocja. Nie tylko towar z wysokiej półki, ale i domowa, przyjacielska atmosfera. Butik Outlet Premium przy ulicy Odrodzenia 12 to oaza na handlowej mapie Szczytna. I nawet jeśli nie lubisz się wyróżniać w tłumie, po wizycie u Adriana i Aleksandry Kossakowskich nabierzesz odwagi. Moda to ich pasja, kochają to, co robią. Łączy ich zamiłowanie do ubrań, dodatków, ale nie tylko... Ich sklep to prawdziwa galeria znakomitych marek w rewelacyjnych cenach. Sprawdź. Przekonaj się sam.Właścicielem Butiku Outlet Premium przy ulicy Odrodzenia 12 w Szczytnie jest Adrian Kossakowski. Ale dość często w działalności pomaga mu jego żona Aleksandra.

 

- Bo właściwie wszystko się od mojej żony zaczęło – śmieje się tajemniczo pan Adrian. - A właściwie od jej szafy z ubraniami. Załamałam się, gdy zobaczyłem, ile ubrań posiada Aleksandra. Gdy zamieszkaliśmy razem powiedziałem wprost, że musi coś zrobić ze swoimi ubraniami, bo się nie pomieścimy (śmiech)

 

 

Było ich aż tyle?

 

Całkiem sporo (śmiech).

 

Zareagowała jakoś na tę sugestię?

 

Zaczęła wystawiać swoje używane ubrania na OLX i powoli zrobiło się luźniej. Zauważyliśmy, że moja żona ma doskonały gust i rzeczy, które wrzucała do sieci, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zaczęliśmy sprzedawać ubranka, z których wyrosły nasze dzieci. Żona podpatrzyła też gdzieś w internecie, że odzież można sprzedawać podczas transmisji online na żywo.

 

I?

 

Aleksandra Kossakowska: I stanęłam przed kamerą. W ten sposób szybko sprzedałam pół zawartości swojej szafy (śmiech). Byliśmy z takim pomysłem pierwsi w powiecie. Gdy zabrakło już naszej odzieży (śmiech) zaczęliśmy szukać hurtowni odzieżowych. Na początku sprawdzaliśmy zainteresowanie używanymi ciuchami secondhand, ale były to wyłącznie markowe i bardzo dobrej jakości ubrania. Szły naprawdę świetnie.

Adrian Kossakowski: Żona czuła się znakomicie przed kamerą. Wówczas jeszcze nie mieliśmy sklepu. Opieraliśmy się na własnej odzieży. Ale już wtedy zapaliła nam się lampka, że może być to ciekawa alternatywa na własną działalność.

 

Alternatywa?

 

Tak, alternatywa (śmiech). Bo zarówno ja, jak i moja żona byliśmy wówczas jeszcze młodymi policjantami. Żona jest nadal policjantką, dziś jedynie mi pomaga, a ja zrezygnowałem z munduru.

 

Butik Outlet Premium

ul. Odrodzenia 12

czynny poniedziałek – piątek godz. 10-18

Sobota – godz. 10-14

Transmisje online:

poniedziałek – piątek – godz. 17:15

 

 

Odważna decyzja. Podobno praca w policji to stabilizacja. Prowadzenie własnego biznesu to w naszym kraju ryzykowna „zabawa”.

 

Rzeczywiście, do policji wstąpiłem, bo patrząc na żonę policjantkę widziałem, że jest to stabilna praca. Pieniądze też nie były najgorsze, jak na warunki powiatu szczycieńskiego. Ale gdy pojawiły się dzieci, a mi zaczęło brakować czasu dla rodziny, zdecydowałem się zrzucić mundur i ruszyć z własnym biznesem, który już nieco, w warunkach domowych, przetestowaliśmy. Dziś tego naprawdę nie żałuję. Ale też praca w policji była fajną przygodą. Każdy może spróbować tam swoich sił.

 

Czyli zaczynaliście od sprzedaży online podczas transmisji na Facebook?

 

Dokładnie tak. Grono odbiorców powiększało się właściwie z dnia na dzień. Ubrania wysyłaliśmy w Polskę, a nawet Europę. Cześć z naszych klientów stała się naszymi przyjaciółmi. Przyjeżdżają do Szczytna, aby się spotkać. Ostatnio namawiają nas, aby zorganizować nawet zjazd klientów naszego kanału internetowego (śmiech). I kto wie, zapewne to zorganizujemy, bo jest to naprawdę bardzo miłe.

 

Sklep się rozrósł, gdzie się zaopatrujecie w odzież?

 

To nasza tajemnica, ale szukamy zawsze towarów najlepszych marek, z najwyższej półki, w znakomitej jakości i cenie. Nasze produkty są do 80 procent tańsze od katalogowych cen. To naprawdę kolosalna różnica. Początkowo szukaliśmy hurtowni z odzieżą używaną, teraz mamy też produkty całkowicie nowe. Weszliśmy w odzież outletową. Są to produkty nowe z nadwyżek produkcyjnych, końcówki kolekcji, czy zwroty konsumenckie. Stawiamy głównie na jakość oraz cenę. Nasi klienci mogą mieć pewność, że kupując u nas otrzymują najlepszy, dostępny produkt. Oczywiście w najniższej możliwej cenie.

 

Butik Outlet Premium i jego właściciele to miejsce pełne radości i uśmiechu.

 

Jak długo działa pana sklep?

 

Od roku. Sklep stacjonarny znajduje się przy ulicy Odrodzenia 12 w Szczytnie. Obok mamy magazyn i małe studio do transmisji. Staramy się sprzedaż online organizować minimum raz dziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17:15. W piątek mamy transmisje wyprzedażowe. Organizujemy też transmisje tematyczne, na przykład z odzieżą dla dzieci, kobiecą, czy męską.

 

Towar kupiony podczas transmisji wysyłacie...

 

Tak, ale można go też odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym. Przymierzyć, dotknąć, ocenić, nawet zwrócić, gdy na przykład nie będzie odpowiadał. Staramy się być bardzo elastyczni w tej kwestii. Klienci z wysyłki też mają 14 dni na zwrot, gdyby na przykład rozmiar nie pasował.

 

Butik Outlet Premium jest pełen oryginalnej odzieży oraz akcesoriów najlepszych marek w doskonałych cenach.

 

Posiadacie w sprzedaży jakieś ciekawe egzemplarze, na przykład takie, w które ubierały się gwiazdy?

 

Zawsze dbamy o to, aby była to odzież, obuwie i dodatki znakomitych marek, kreatorów mody. Zależy nam, aby nasi klienci byli fajnie i modnie ubrani. Ale oczywiście nie za duże pieniądze. Ostatnio mieliśmy na przykład w sprzedażny sukienkę, w której koncertowała Doda, sprzedawaliśmy też bokserki, w których na swoich filmikach występuje słynny trener personalny Qczaj. Jest tego naprawdę mnóstwo.

 

Aleksandra Kossakowska: Zapraszamy na transmisje i do naszego sklepu stacjonarnego. Jestem przekonana, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Oryginalnego i niepowtarzalnego. Oczywiście w znakomitych cenach. Mamy na przykład szyte ręcznie, oryginalne hiszpańskie sukienki. U nas kosztują one 250 zł, a cena katalogowa to aż 4 tys. zł. Posiadamy też suknie ślubne po... 100 zł. Cena katalogowa to 2500 zł.

 

Butik Outlet Premium

ul. Odrodzenia 12

czynny poniedziałek – piątek godz. 10-18

 

Kto wyszukuje te perełki odzieżowe?

 

Zdecydowanie żona, to ona ma znakomitego nosa do tych rzeczy. Doskonale wie, co się sprzeda, co jest atrakcyjne. Ale czasami muszę ją hamować w tym wyborze, bo najczęściej zamówiłaby wszystko i... zabrała do domu. Ale pomału uczy się asertywności. Ja bardziej dbam o tę stronę biznesową.

Aleksandra Kossakowska: Nie będę ukrywała, że uwielbiam przychodzić i pomagać mężowi w tej działalności. Przymierzanie i prezentowanie odzieży sprawia mi ogromną przyjemność. Fajnie jest przymierzyć jakąś suknię ślubną, poopowiadać o materiale, danym produkcie... Czuję się wówczas jak na pokazie mody. Ale w zespole transmisyjnym mamy też Konrada i Ewę, więc bywa, że dla mnie nie ma już miejsca (śmiech). Nasi pracownicy czują się znakomicie w roli gwiazd telewizyjnych. I mówię to bez przesady. Doskonale znają się na modzie. Zresztą każdy może przekonać się o tym osobiście – wystarczy wejść na naszą stronę Facebooka podczas transmisji sprzedażowej.

 

Jak znaleźliście tak dobrych pracowników?

 

Zarówno Ewa, jak i Konrad byli najpierw naszymi klientami. Potem stali się naszymi znajomymi, przyjaciółmi i pracownikami. Początkowo obawiali się stanąć przed kamerą, ale po jakimś czasie okazało się, że mają do tego wrodzony dar.

Aleksandra Kossakowska: Pracując z kamerą i z komputerem my naszych klientów nie widzimy, ale oni widzą nas doskonale. Oczywiście – również ubrania, które prezentujemy. Ale po jakimś czasie okazało się, że ludzie rozpoznają nas na ulicy, mówią dzień dobry, przychodzą do naszego sklepu stacjonarnego. Podpytują o ubrania, chcą po prostu porozmawiać o modzie... To naprawdę miłe.

Butik Outlet Premium swoje produkty sprzedaje w sklepie stacjonarnym, jak również przez internetowe transmisje na żywo.

 

Jak dużą oglądalnością cieszą się wasze transmisje?

 

 

Każdego dnia ogląda nas około 200 osób, ale bywa że jest nas nawet 700.

 

Aleksandra Kossakowska: Nasi klienci w dużej mierze stali się naszymi przyjaciółmi. Podczas transmisji panuje iście rodzinna atmosfera. Oprócz prezentacji towarów bywają rozmowy o dzieciach, chorobach, wymieniamy się doświadczeniami w różnych dziedzinach.

 

Wasi klienci to...

 

Mieszkańcy Szczytna, Polski, ale też Niemiec, Holandii, czy Anglii...

 

Dlaczego zdecydowaliście się uruchomić sklep stacjonarny?

 

Z kilku powodów. Nasze transmisje ogląda bardzo dużo osób ze Szczytna. Gdy do rozwiezienia mieliśmy 5 paczek to nie było kłopotu. Ale teraz jest znacznie więcej i ludzie chcą tego kontaktu osobistego. Poza tym zdarza się, że ktoś ma słabsze łącze internetowe, coś przegapił... Butik stacjonarny daje możliwość osobistych odwiedzin, dotknięcie rzeczy, przymierzenie. To większe możliwości. Prosili o to nasi klienci. Poza tym w Szczytnie naprawdę niewiele jest takich miejsc. Dlatego zdecydowaliśmy się na punkt stacjonarny. Mamy w naszym sklepie naprawdę wiele unikatowych, pojedynczych modeli. Każdy może ubrać się u nas modnie i oryginalnie. Co ważne, mamy ubrania dla dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn.

 

Czy sprzedajecie wyłącznie odzież, buty?

 

Nie. Coraz więcej mamy też dodatków różnego rodzaju: galanteria, akcesoria, paski. Ale wciąż rozszerzamy nasz asortyment. Słuchamy też sugestii naszych klientów.

 

A Adrian i Aleksandra prywatnie to...

 

Zwykła rodzina z marzeniami.

 

A te marzenia, to?

 

Podróże. Uwielbiamy to. Mamy wiele planów w tej kwestii... Choć na razie całą energię kieruję na prowadzanie działalności. Tym bardziej, że mam jeszcze kilka pomysłów na jej rozszerzenie. Własny biznes jest wymagający, ale daje też ogromną satysfakcję.

 

Butik Outlet Premium

ul. Odrodzenia 12

czynny poniedziałek – piątek godz. 10-18

Sobota – godz. 10-14

Transmisje online:

poniedziałek – piątek – godz. 17:15

 

 

Opinie klientów najlepiej świadczą o jakości produktów i obsługi w Outlet Premium Szczytno.

 

Małgorzata Sierak z córkami, Szczytno

Jestem bardzo zaskoczona tym butikiem. Uwielbiamy go z córkami. Żałuję, że tak późno go odkryłam. Mają tam markowe rzeczy w naprawdę okazyjnych cenach. Bywa, że z córką kupujemy na zapas, gdy mamy jakieś wolne pieniążki. Na transmisjach panuje przyjacielska atmosfera. Bywa, że się wymieniamy z innymi klientkami kupioną rzeczą, gdy na przykład, ktoś był szybszy (śmiech), a komuś na danej rzeczy bardzo zależy. To naprawdę miłe.

 

Dorota Brzostek, Ostrów Mazowiecka

Na transmisje tego sklepu weszłam przez przypadek, ale przyznam, że zakochałam się w nim od razu. Z takim profesjonalizmem, podejściem do klienta nigdy wcześniej się nie spotkałam, a korzystam z zakupów online od bardzo dawna. Prowadzący transmisje i właściciele to przemili ludzie. Mają światowe marki w naprawdę znakomitych cenach. Należę do klientów, którzy cenią sobie jakość. Kupując w Butiku Outlet Premium nigdy się nie rozczarowałam. Poza tym to jedyny outlet, w którym można zwrócić kupiony tower, gdy na przykład nie trafiło się z rozmiarem. Widać, że właściciele są otwarci na potrzeby swoich klientów. Polecam ten Butki z czystym sercem. Każdemu.

 

Małgorzata Wenta, Szczytno

O tym sklepie mogę powiedzieć wyłącznie dobre rzeczy. Znakomity jakościowo towar, uczciwa i przemiła obsługa. Czuję się tam niemal, jak w rodzinie. I to mimo że tak naprawdę nie znam tych osób prywatnie. Tyle co z transmisji czy ze sklepu stacjonarnego. Bardzo szanują tam klientów. Kiedyś na transmisji jakiś pan przebił mnie i chciał jakąś sukienkę kupić znacznie drożej, ale pani Ola powiedziała, że nie ma takiej możliwości. Że byłam pierwsza i że cena zostaje taka, jak była. Ujęła mnie ta uczciwość. Można powiedzieć, że jestem uzależniona od tego sklepu (śmiech). Polecam go każdemu.

 

Dominik Cywiński, Bielsko Biała

Osobiście nikogo nie znam z tego sklepu. Mam z nimi kontakt wyłącznie online. A mimo to, na każdej transmisji czuję się, jak na spotkaniu z przyjaciółmi przy kawie. To naprawdę trudno opisać, ale dokładnie tak to wygląda. Klienci i personel sklepu rozmawiają dosłownie o wszystkim. Rodzą się przyjaźnie. W takim towarzystwie naprawdę zakupy robi się rewelacyjnie. Odzież i dodatki mają w Butiku Outlet Premium z najwyższej półki. Cena? Jestem pewien, że każdego zaskoczy pozytywnie. Proszę sprawdzić. Sklep wspiera też wiele akcji charytatywnych, co bardzo mi się podoba.

 

Sylwia Malińska z córką Nadią, Szczytno

Ten sklep wciągnął mnie, jak dobry serial. Uwielbiam oglądać transmisje. I nie ma dla mnie znaczenia, czy coś akurat kupię. Choć dodam, że można tam upolować prawdziwe perełki w doskonałej cenie. Naprawdę każdemu go polecam. Każdy znajdzie tam coś dla siebie i wiek nie ma żadnego znaczenia.

 

Joanna Badysiak, Szczytno

Rewelacyjne miejsce. I to wirtualne, i stacjonarne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Polecam. Przemiła obsługa, właściciele, rodzinna atmosfera. Trudna do opisania, bo słowa tego nie oddadzą, po prostu trzeba się samemu przekonać. Asortyment wyjątkowy, niepowtarzalny, firmowy i w znakomitych cenach. Tam się naprawdę z przyjemnością kupuje. Fajnie, że taki punkt jest w naszym mieście.Komentarze do artykułu

Iwona Dąbkowska

Wspaniali Ludzie, wspaniałe miejsce . Tutaj czujesz się zawsze zaopiekowanym przez Panie :Ewę , Oliwkę i Olę oraz Konrada . Często robię zakupy i uwielbiam pogaduchy w sklepie:) . Sklep polecam z całego serca bo pracują tu Ludzie o wielkich sercach. Moja wielka szafa przypomina już heheh Sklep Outlet Premium. Na transmisje uwielbiam wpadać w wolnym czasie, żeby spotkać przyjazne Dusze i zwyczajnie czasami wymienić poglądy lub się pośmiać w gronie Outletowych Przyjaciół , których pozdrawiam z całego serducha. Do zobaczenia . Artykuł TSz:) w pełni oddaje atmosferę tego miejsca, super napisane.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Szczytno z poważnymi wadami
  Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

  Barany


  2022-05-27 06:56:29
 • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
  Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

  Mieszkanka


  2022-05-26 22:16:07
 • Miód idzie w parze z opłatkiem
  To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

  kropidło


  2022-05-26 13:45:17
 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51

Reklama