Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Ostra reakcja teściowej, zniszczyła samochód zięcia i córki


Policjanci sprawdzają, co tak rozwścieczyło 58-letnią kobietę, że młotem budowlanym oraz kamieniem zdemolowała samochód córki i zięcia. Co więcej, w chili zatrzymania „ostra teściowa” miała powiedzieć policjantom, że gdyby miała taką okazję zrobiłaby to raz jeszcze.Do incydentu doszło w czwartek, 19 maja. Parę minut po północy oficer dyżurny szczycieńskiej komendy odebrał zgłoszenie, że nietrzeźwa kobieta demoluje samochód. Funkcjonariuszy powiadomiła wystraszona agresywnym zachowaniem swojej matki 40-letnia mieszkanka gminy Szczytno.

 

Na miejsce natychmiast udali się policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego.

 

Przed przybyciem funkcjonariuszy sprawczyni interwencji udała się do swojego mieszkania, aby odpocząć po „demolce”.

 


Reklama

- W rozmowie z funkcjonariuszami przyznała się do uszkodzenia auta, tłumacząc, że był to sposób na rozładowanie jej złości i frustracji. Dodała, że gdyby miała taka okazję zrobiłaby to jeszcze raz – mówi sierżant Wioletta Pichal ze szczycieńskiej policji.

 

58-latka najpierw uderzając kamieniem wybiła szyby w pojeździe opel, a następnie uderzając młotem budowlanym doprowadziła do wgnieceń i zarysowania w karoserii auta.

 

Szacunkowa wartość wyrządzonej szkody to 4500 tysięcy złotych.

Reklama

 

- W związku z popełnionym przestępstwem kobieta została zatrzymana – mówi sierżant Pichal. - Przeprowadzone badanie wykazało, iż kobieta znajduję się pod wpływem alkoholu. Trafiła do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty.

 

Przestępstwo niszczenia mienia jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 Komentarze do artykułu

Marcin

\"Szacunkowa wartość wyrządzonej szkody to 4500 tysięcy złotych.\" Bez jaj kto to pisze?

Mała

A gościu który wjechał w dzieci gdzie jedno zginęło a drugie zostało kaleką do końca życia dostał mniej.Pieniazki i znajomości tatusia zrobiły swoje !!!!

Sprzedam opla

Cena 4500 tysięcy.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama