Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Ostatnia Kropla zaprasza na PubQuiz (sprawdź szczegóły)


Rozrywka z wielkomiejskich klubów dotarła i do Szczytna. W Ostatniej Kropli odbędzie się po raz pierwszy w historii naszego miasta PubQuiz. - Gwarantujemy mega zabawę i atmosferę – zapewnia Michał Głąbowski, właściciel klubu i zaprasza w sobotę, 21 maja do Ostatniej Kropli w Szczytnie. - Naprawdę warto ten wieczór spędzić z nami. Mile widziane grupy przyjaciół – dodaje.Ostatnia Kropla zaprasza

termin: sobota, 21 maja

start: godz. 20

https://www.facebook.com/ostatniakroplaa

 

Czym jest PubQuiz?

 

Quiz to forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin, np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp. Swoją formą przypomina popularne teleturnieje, takie jak “Milionerzy” czy “Jeden z dziesięciu”, których głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania przez uczestników gry z tą różnicą, że udział w nim może wziąć każdy, bez wstępnych eliminacji.

 

W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach. W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje jeden punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak – zero. Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów.

 

Oczywiście, jak w każdej grze, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, na przykład: gotówka, alkohol, czy talon do wykorzystania w barze! Wygrywają aż 4 drużyny! Ostatnia nagroda jest przekazywana drużynie, która była najbliżej odpowiedzi w Dogrywce, a nie wygrała żadnej z pierwszych trzech nagród.

 

PubQuiz jest doskonałym sposobem na sprawdzenie posiadanej wiedzy oraz oryginalną formą spędzania wolnego czasu ze znajomymi.

 

A wszystko pod szyldem zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy!

 

1) W Quizie możesz wziąć udział sam, lub w drużynie,

2) wpisowe wynosi 10 zł od osoby,

3) zapisy trwają do godziny 19:30, w sobotę,

4) zapisów dokonywać można:

✅ telefonicznie ☎️ (tel. 576 081 395)

✅ przez wiadomość prywatną 📩 przez profil Facebook: https://www.facebook.com/ostatniakroplaa

✅ bezpośrednio w barze 🍺,

5) dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody (m.in. vouchery na barze),

6) quiz składa się z trzech rund, w każdej 3 kategorie po 5 pytań.

 

Szczegółowe zasady gry znajdziecie pod adresem: https://pubquiz.pl/zasady-gry/Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama