Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Osiem lat dietetycznych sukcesów Naturhouse


Promocja. Centrum Dietetyczne Naturhouse Szczytno działa już osiem lat. To blisko trzy tysiące dni, z których niemal każdy bogaty jest w niezwykłe historie wyjątkowych ludzi o wielkiej sile walki.Łączył ich cel – lepsze zdrowie, poprawa kondycji, samopoczucia oraz szczupła sylwetka. Wyrażamy ogromną wdzięczność i gratulacje naszym podopiecznym za wytrwałość i silną wolę, która pozwala im trwać przy swoich postanowieniach. Dzięki motywacji, odpowiednio zbilansowanej diecie oraz zmianie nawyków żywieniowych wspólnie udało nam się osiągnąć rewelacyjne efekty. Dziękujemy, że jesteście z nami - Państwa uśmiech i zadowolenie z efektów jest dla nas największym prezentem.

 

W ten szczególny, urodzinowy dzień chciałybyśmy podsumować nasze dokonania oraz pokazać, na czym polega praca w gabinecie.

 

Co nam się udało osiągną przez te 8 lat?

1. Nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych, zarówno poprzez przygotowywane plany żywieniowe, listy produktów dozwolonych, jak i przekazywaną wiedzę podczas wizyt. Tylko trwale zbudowane nawyki żywieniowe są gwarancję sukcesu w odchudzania bez efektu jo-jo.

2. Pomóc pacjentom - przede wszystkim w zgubieniu nadwyżki kilogramów i osiągnięciu wymarzonej sylwetki, ale także pomoc w poprawie samopoczucia, regulowaniu wyników krwi, zmniejszeniu dolegliwości układu pokarmowego, a przede wszystkim dietetyczne wspomaganie leczenia chorób (niedoczynności tarczycy, choroby Hashimoto, PCOS, insulinooporności, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, refluksu, stanów zapalnych przewodu pokarmowego).

3. Zdobyć uznanie. Nie tylko wśród pacjentów, ale także wśród lekarzy. Pacjenci coraz częściej wspominają, że pani doktor X lub pan doktor Y kierują ich właśnie do nas, ponieważ widzieli dobre rezultaty u swoich wcześniejszych pacjentów. Pięknie dziękujemy i obiecujemy, że nadal będziemy trzymać poziom.

4. Wciąż szkolić się w swoim zawodzie z pomocą konferencji, webinarów, książek i czasopism.

5. Nie ulec chwilowym trendom. Od samego początku wiernie trzymamy się rzetelnych źródeł informacji i zaleceń wiarygodnych instytucji, opartych na badaniach. Mamy wykształcenie medyczne i chcemy trzymać się tych standardów. Dostałyśmy ogromny zastrzyk wiedzy, przede wszystkim z Katedry Żywienia Człowieka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Wydziału Żywienia Człowieka na SGGW.

Serdecznie dziękujemy Państwu za okazane nam zaufanie i rzetelność w przestrzeganiu zaleceń żywieniowych - wspólny wysiłek przynosi zamierzone efekty, a o to nam przecież chodzi.

Angelika Wiśniewska

Małgorzata Miszkiewicz

 


W dniach 7-14.06 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje z dietetykiem wraz z analizą składu ciała.

NATURHOUSE SZCZYTNO

ul. 1 Maja 19

tel. 791 234 503


 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama