Czwartek, 26 Maj
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -

Reklama


Reklama

Osiedle nad Jeziorem – marzenia w zasięgu ręki (zdjęcia)


PROMOCJA. Dwa miesiące mroźnej zimy, dom 90-metrowy, ogrzewanie włączone na full każdego dnia, podłączone do prądu maszyny ekipy remontowej – rachunek? 70 zł i 19 groszy. Czy to możliwe? - Absolutnie tak – mówi z uśmiechem Marian Wasilewski. - Przetestowałem to osobiście. W mieszkaniu w bloku, w którym jeszcze mieszkam, za ostatni miesiąc rachunki wyniosły ponad 700 zł. Ogromna różnica. Pan Marian przygotowuje się właśnie do wprowadzenia do domu idealnego. Takiego, który nie rujnuje domowego budżetu. Jaki to dom? Czy można go jeszcze kupić?Idealny dom to taki, który nie wymaga dużych nakładów pieniężnych, wygodny, funkcjonalny i przyjazny dla środowiska. Taki, którego utrzymanie nie rujnuje domowego budżetu. Zwłaszcza w czasach, gdy ceny energii biją rekordy i rosną z dnia na dzień. Idealnym rozwiązaniem są domy firmy Zelbo budowane na Osiedlu nad Jeziorem przy ulicy Żaglowej, tuż przy Jeziorze Domowym Dużym w Szczytnie. Koszty utrzymania takiego domu są minimalne. Cena? Z pewnością mile Cię zaskoczy.

 


Biuro sprzedaży mieszkań firmy Zelbo

www.zelbo.pl

tel. 89 624 22 89

kom. 513 054 709

biuro@zelbo.pl


Z założenia domy firmy Zelbo mają być samowystarczalne. A rachunki za ich utrzymaniu mają być minimalne, bliskie zeru. W pierwszym etapie wybudowano 22 takie domy. Każdy z nich o powierzchni niewiele ponad 90 metrów (garaż, na dole salon z kuchnią, na górze 4 sypialnie). Wszystkie zostały już sprzedane. To zła informacja. Ale jest też dobra.

 

Ruszył właśnie drugi etap inwestycji, która zakłada wybudowanie kolejnych 39 taki budynków.

 

- Będą one nieco większe, bo ponad 100-metrowe – mówi Wiesław Gołąb z firmy Zelbo. - Każdy budynek będzie wyposażony w fotowoltaikę, pompę ciepła, system rekuperacji, czyli odzyskiwania ciepła. Dzięki tym nowoczesnym systemom utrzymanie energetyczne naszych domów, czyli rachunki za prąd, ciepło będą znikome.

 

Cena metra kwadratowego takiego domu jest wciąż niższa niż w budownictwie wielorodzinnym w naszym mieście. Koszt metra oszacowano na 5 tys. 477 zł. Każdy dom ma garaż oraz niewielki, 70-metrowy ogród.

 


Biuro sprzedaży mieszkań firmy Zelbo

www.zelbo.pl

tel. 89 624 22 89

kom. 513 054 709

biuro@zelbo.pl


 

Jeszcze przed ogromnymi podwyżkami ciepła i energii roczny koszt utrzymania domu o powierzchni około 90 metrów wahał się od 6 do 7 tys. zł. Obecnie to jakieś czterdzieści procent więcej.

 

- Na szczęście domy Zelbo oparły się tym podwyżkom – mówi z uśmiechem Marian Wasilewski. - I to mnie cieszy, bo pokazuje, że domy są skonstruowane solidnie i uczciwie. Dla mnie i mojej żony to bardzo ważne, bo emerytom nie przelewa się w tym kraju – dodaje z uśmiechem. - Mieszkamy teraz w bloku i miesięczne opłaty to ponad 700 zł. A za ostatnie dwa miesiące używania prądu, grzania na full w domu przy Żaglowej dostaliśmy rachunek na 70 zł i 19 grosz. Jest różnica? Ogromna. Każdy miesiąc mieszkania w takim domu, to obniżka ceny za metr kwadratowego samego domu. Można to tak sobie policzyć. Idealnie rozwiązanie dla starszych i młodych. Polecam.

 

Drugi etap inwestycji już trwa. Gros domów znalazło swoich nabywców.

 

- Słyszałem, że ustawiają się nawet kolejki – mówi pan Marian.

 

Przedstawiciele firmy Zelbo nie potwierdzają tego, ale ze zbyciem domów nie mają problemów. W tej chwili dostępne jest zaledwie kilka takich budynków.

 

- To tak naprawdę ostatni moment, aby kupić nasze domy w atrakcyjnej cenie i w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu – mówi Wiesław Gołąb. - Po szczegóły najlepiej zgłosić się do naszego biura sprzedaży. Osiedle nad Jeziorem to idealna alternatywa dla mieszkania w bloku.

 

Zelbo na rynku działa od 1990 roku, a budową mieszkań zajmuje się od 2008. To nasza rodzima, szczycieńska firma. To gwarancja jakości. Do tej pory Zelbo ma na swoim koncie ponad pół tysiąca wybudowanych mieszkań w Szczytnie i Wielbarku. Ekologiczne domy to jedyna tego rodzaju inwestycja nie tylko w naszym powiecie. Zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne dowodzą, że mazurskie środowisko, a przede wszystkim zadowolenie i komfort klientów są dla firmy priorytetem.


Biuro sprzedaży mieszkań firmy Zelbo

www.zelbo.pl

tel. 89 624 22 89

kom. 513 054 709

biuro@zelbo.pl


Wizualizacja.

Lokalizacja.

Mapa osiedla.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51
 • Sobieski kończy 70 lat
  W Szczecinku niedawno gościł Donald Tusk. Był kiedyś premierem. Chciał sprzedać Niemcom Lasy Polskie, Możejki Rosjanom a nawet Orlen zdaje się, że Taiwanowi czy tam komuś. Ale nie zdążył. Staruszek w Szczecinku bardzo się obruszył na Kościół, że jeszcze mu pieniędzy nie dali a on musi biedować za te marne 35 tysięcy miesięcznie. Platformiaki zrobią z tym porządek. Kwestia czasu, wybory prawie wygrane, rankingi kłamią. W rzeczywistości PO ma już 70 procent poparcia społecznego.Platforma -powiada: \" wszyscy kłamią\"

  jAMKA LECH


  2022-05-24 13:38:35
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  co dalej?

  xzx


  2022-05-24 07:17:58
 • Szczytno z poważnymi wadami
  Sprytnie autor ominął najczęstszą i najpoważniejszą wadę - otyłość, spowodowaną śmieciowym jedzeniem. Czy rehabilitacja tych maluszków, też będzie finansowana?, bo jeżeli tylko badania i diagnoza, to nie o żadne dobro dzieci tu chodzi, a o dofinansowanie lekarzy, zubożałych po stracie dodatków kowidowych. Ja nie wyrażam zgody, na żadne badania, wystarczy, że mamy najlepszych Lekarzy w Szczytnie, to Państwo Tarasiuk, przy okazji cieplutko tych Prawdziwych Lekarzy pozdrawiam.

  Szczytnianin


  2022-05-23 18:39:24

Reklama