Poniedziałek, 8 Sierpień
Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana -

Reklama


Reklama

Osiedle nad Jeziorem – marzenia w zasięgu ręki (sprawdź szczegóły)


Idealny dom to dom niewymagający dużych nakładów pieniężnych, wygodny, funkcjonalny i przyjazny dla środowiska. Taki, którego utrzymanie nie rujnuje domowego budżetu. Zwłaszcza w czasach, gdy ceny energii biją rekordy i rosną z dnia na dzień. Idealnym rozwiązaniem są domy firmy Zelbo budowane na Osiedlu nad Jeziorem przy ulicy Żaglowej, tuż przy Jeziorze Domowym Dużym w Szczytnie. Koszty utrzymania takiego domu są minimalne. Cena? Z pewnością mile Cię zaskoczy. Sprawdź szczegóły. Rusza właśnie drugi etap tej inwestycji. Firma ma też w ofercie atrakcyjne domy w Szczycionku.W sprzedaży dostępnych jest 12 nowych budynków o powierzchni około 100 metrów kwadratowych (garaż, na dole salon z kuchnią, na górze 4 sypialnie). Wszystko można samemu aranżować według uznania. To domy bezemisyjne bez dymu i zanieczyszczeń na działce pełnej zieleni i tuż przy jeziorze.

 

Wizualizacja Osiedla Nad Jeziorem.

 

Ekologia na miarę XXII wieku

 

Pierwszorzędną sprawą dla jakości mieszkania w Osiedlu nad Jeziorem jest samowystarczalność. Budynki mają zamontowany system instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, które służą do ogrzewania kubatury obiektu oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. W budynkach zamontowany jest też system rekuperacji, czyli wentylacja mechaniczna, bez kominów, dzięki której następuje odzysk ciepła. Domy wyposażone są także w filtry powietrza. Centrala steruje mikroklimatem i w zależności od panujących na zewnątrz warunków osusza powietrze albo nawilża. Wszystkie parametry można również ustawiać indywidualnie. Budynek ogrzewany jest powietrzem, a do całego systemu wykorzystano energię odnawialną.

 

Biuro sprzedaży mieszkań firmy Zelbo

www.zelbo.pl

tel. 89 624 22 89

kom. 513 054 709

biuro@zelbo.pl

 

Położenie Osiedla nad Jeziorem jest wręcz bajkowe.

 

Europejski komfort i niewielkie koszty

 

Prawie co szósty Europejczyk wydaje na koszty związane z mieszkaniem ponad 40% swoich przychodów. Jednocześnie budynki odpowiadają za 40% całkowitego zużycia energii w Europie i za 36% emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Rozwiązaniem mogą być zaprojektowane przez firmę Zelbo domy niemal samodzielnie energetyczne. Mieszkanie w nich dla przeciętnej rodziny oznacza niebagatelne oszczędności.

 

– Pod koniec roku rozliczeniowego na rachunkach za prąd będzie widniało, w naszej opinii, 0 zł za energię, podgrzewanie wody, podgrzewanie powietrza i wszystkie urządzenia znajdujące się w mieszkaniu. Będzie to oszczędność dla rodziny rzędu 5–10 tys. złotych rocznie. Te pieniądze nie będą musiały być wydane na to, żeby ogrzać budynek i ciepłą wodę, zasilić urządzenia– twierdzi właściciel firmy Wiesław Gołąb. - Jedyne koszty to niewielkie opłaty stałe widniejące na rachunkach od operatora energii.

 

Wizualizacja Osiedla Nad Jeziorem.

 

Inwestor szacuje, że koszt utrzymania takiego domu to około 360 zł rocznie. Przy dzisiejszych cenach! Na te koszty składają się głównie opłaty stałe, przesyłowe wynikające z umów za prąd, czy wodę. Standardowy koszt utrzymania domu o takiej powierzchni waha się od 7 do 10 tys. zł.

 

Biuro sprzedaży mieszkań firmy Zelbo

www.zelbo.pl

tel. 89 624 22 89

kom. 513 054 709

biuro@zelbo.pl

 

Osiedle nad Jeziorem to idealna alternatywa dla mieszkania w bloku.

 

Atrakcyjne domy z rządowymi dopłatami

 

Tak zaprojektowany dom pozwala nie tylko na znaczne oszczędności, lecz także jest ekologiczny. Osiedle nad Jeziorem to szansa dla tych wszystkich, którzy marzą o własnych czterech kątach, świeżym powietrzu, niezależności, ale nie dysponują dużym budżetem.

 

Wizualizacja Osiedla Nad Jeziorem.

 

Pierwsze 22 budynki są niemal ukończone. Oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. Pierwsi właściciele wprowadzą są się tam już pod koniec stycznia. Obecnie firma przygotowuje się do budowy kolejnego etapu – na razie 12, a docelowo 39 budynków. Będą znajdowały się na sąsiedniej działce, tuż przy Jeziorze Domowym Dużym.

 

Osiedla Nad Jeziorem.

 

Warto podkreślić, że koszt metra kwadratowego tego bezemisyjnego domu jest niższy niż w tradycyjnych budynkach wielorodzinnych, blokach.

 

- A z chwilą podpisania umowy nasi klienci mają gwarancję tej ceny – mówi Wiesław Gołąb.

 

Średni koszt metra w stanie deweloperskim domu na Osiedlu nad Jeziorem waha się od 4300 do 4800 zł brutto. To naprawdę niesamowita okazja.

 

Co ciekawe, można odzyskać cześć kosztów inwestycji.

 

- Każdy właściciel może indywidualnie starać się o zwrot kosztów związanych z uzyskaniem dofinansowania na fotowoltaikę, pompę ciepła z programów rządowych i unijnych – wyjaśnia pan Wiesław. - Szacujemy, że może to być kwota od 6 do nawet 10 tys. zł. Do wzięcia są też 3 tys. zł ulgi termomodernizacyjnej. Oczywiście podpowiemy naszym klientom, jak to zrobić, damy potrzebne dokumenty.

 

Biuro sprzedaży mieszkań firmy Zelbo

www.zelbo.pl

tel. 89 624 22 89

kom. 513 054 709

biuro@zelbo.pl

 

Nowoczesny dom to najlepsza lokata kapitału

 

Pierwszy etap inwestycji (22 domy) na Osiedle nad Jeziorem Zielonym (ulica Żaglowa w Szczytnie) jest już właściwie zakończony. Obecnie ruszyła już sprzedaż 12 domów z kolejnego etapu. Każdy z nich to nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania, ale też idealna lokata kapitału. Zdecydowanie lepsza niż ta na bankowym koncie. Tu inflacja jest niegroźna.

 

Zelbo nie rezygnuje z kolejnych tego typu inwestycji.

 

- Ciekawą propozycją dla naszych klientów może okazać się też inwestycja na Szczycionku, gdzie chcemy budować domy samowystarczalne typu bliźniak- mówi Weisław Gołąb - Działka znajduje się pomiędzy Kamionkiem i Szczycionkiem po lewej stronie drogi. Po szczegóły zapraszam do naszego biura sprzedaży.

 

Wizualizacja domów na Szczycionku.

 

Rzetelny inwestor gwarantem jakości

 

Zelbo na rynku działa od 1990 roku, a budową mieszkań zajmuje się od 2008. To nasza rodzima, szczycieńska firma. To gwarancja jakości i terminowości. Do tej pory Zelbo ma na swoim koncie ponad pół tysiąca wybudowanych mieszkań w Szczytnie i Wielbarku. Ekologiczne domy to jedyna tego rodzaju inwestycja nie tylko w naszym powiecie. Zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne dowodzą, że mazurskie środowisko, a przede wszystkim zadowolenie i komfort klientów są dla firmy priorytetem.

 

 

Biuro sprzedaży mieszkań firmy Zelbo

www.zelbo.pl

tel. 89 624 22 89

kom. 513 054 709

biuro@zelbo.plKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Jakby Letkiewicz przebrał się za inkwizytora albo krzyżaka miało by to większy sens. Wierzący SS-man. Oni chodzili do kościoła, żeby je grabić.

  Taki Tam


  2022-08-05 12:21:08
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Nazistowskimi symbolami wytatuowani są bojownicy Azow, może ten \"człon\" z zespołu Hunter w ten sposób okazał swoją solidarność z ukraińskimi nazi-banderowcami?. Nie życzę sobie by ten squrwiel pokazywał się w Szczytnie....WON NA UKRAINU! Przypomnę ci pajacu z zespołu, że tu, w Polsce, w takich strojach nazistowscy Niemcy, mordowali moich rodaków, świnio.


  2022-08-05 12:10:16
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Torze, wstyd to obrażać innych. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Słabo to wyglądało, a Szczytno nie pierwsze zwróciło na to uwagę. Letkiewicz niech nie ściemnia.

  Olek


  2022-08-05 11:43:57
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  szkoda, że Hans Kloss już nie żyje. Należało go niezwłocznie aresztować za noszenie hitlerowskiego munduru. W Szczytnie nie ominęła by ta przyjemność

  Jamka Lech


  2022-08-05 11:42:34
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Panie Letkiewicz dobrze pan wie, że nie pierwszy raz są pretensje o ten mundur. Dobrze wiecie, że niektórym środowiskom to nie pasuje, a wy gracie to samo. Jak się mówi A trzeba powiedzieć też B, a nie miotać się w tłumaczeniach. Niemcy mieli na klamrach historyczny napis, który nic dla nich nie znaczył, a wy ukazujecie ich jako gorliwych katolików, którzy walczą w imię Boga i porównujecie to z Radiem Maryja. Dla mnie słabo to wyglądało. A i jeszcze, może Pan Pardo powie o atmosferze w Kantata w związku ze śpiewanymi tekstami Huntera,


  2022-08-05 11:05:06
 • Czy narkotyki zalewają Wielbark?
  Głupie usmieszki jak się porusza temat narkotyków w mopsie w Wielbarku

  Ewa


  2022-08-05 10:51:05
 • 11 mln zł – tyle może kosztować nowa remiza
  Jasne, stać na to gminę. Nie zapomnijcie o sali na bankiety dla lokalnej elyty, jakie urządza się np. w czasie dożynek. No i przewodniczacy RG też strażak. Tylko słyszę, że nie będzie czym polewać: z ujęciu wody w Orżynach w kilku wsiach co kilka dni puste krany!!!

  sąsiad


  2022-08-05 10:50:41
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Kiersikowski czy ty masz choć elementarną wiedzę o finansach miejskich czy tylko wiedzę poglądowa z Gawrzyjałki? Zgłaszane przez ciebie wnioski to wstyd ,,zgłaszam ale wycofuję\"

  Brak kompetencji radnego


  2022-08-05 09:19:22
 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  Uważam ze incjatywa jest wspaniała Jeżdżę na te jeziora od conajmniej 30 lat i co rok jest gorzej .Świadomość wędkarza to jest podstawa ale i świadomość rybaków to tez bardzo ważna spraw Sam byłem świadkiem jak rybacy zabierali z jeziora z odłowu na zyzdroju dużym niewymiarowe szczupaki nie wspomnę o linach pełnych ikry i mlecza !!!! Wiec jak ma ta ryba się rozmnażać .Gdy zwróciłem uwagę odpowiedz była taka proszę do szefostwa a nie do nas. A przepraszam byłem świadkiem zarybiania jedna bańka od mleka szczupakami tak maleńkie ze okoń odrazu cześć wyciol Jeżeli ma być lepiej to niezbędne są częste kontrole wędkarzy ale i rybaków

  Zygmunt Zalewski


  2022-08-05 08:53:24
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Szczytno nie ma większych problemów? Wstyd na całą Polskę. A gdyby tak prześwietlić przeszłość członków rady miasta. Działalność w PZPR, ZNP( oczywiście okresu komuny), ZHP i ewentualnie służbę w Milicji. Coś by może się wyjaśniło ............ Są w Szczytnie zacne osoby, które sporo pamiętają.

  Tor


  2022-08-05 08:23:46

Reklama