Sobota, 27 Kwiecień
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty -

Orzeł wylądował w... Zabielach

W ostatnim spotkaniu Wałpuszy 07 Jesionowiec trener Cezary Kuciński wyłożył wszystkie ręce na pokład i udowodnił, że niepokonanych również da się ograć. „Zero-siódemka” wygrała starcie przeciwko liderowi 3. grupy klasy A, LKS Orzeł Janowiec Kościelny z wynikiem 2:1.

Choć to lider „otworzył” wynik spotkania w 11 minucie z zamieszania podbramkowego i „dowiózł” przewagę do przerwy, piłkarze „zero-siódemki” nie odstawali faworytowi na krok. Druga odsłona gry należała już do gospodarzy.

– W drugiej połowie nie podłamało nas nawet niestrzelony rzut karny. Parliśmy dalej naprzód, grając uparcie, to, co założyliśmy. Po dwóch błyskawicznie strzelonych bramkach, poprzedzonych fajnymi i ciekawymi akcjami, dowieźliśmy zasłużone zwycięstwo do końca – relacjonuje trener Kuciński.

Wałpusza 07 Jesionowiec: Andrzej Bagiński, Daniel Gleba (90' Drężek), Daniel Gołaszewski, Łukasz Gut, Jakub Krupiński (86' Bagiński), Adam Kucinski, Damian Lech, Mateusz Lech, Bartłomiej Olender (C) (68' Borowski), Kamil Rafałowicz (80' Jabłonowski), Karol Sygnowski (B).

WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC 2:1 LKS ORZEŁ JANOWIEC KOŚCIELNY

0:1 - 11' Jakub Stasiukiewicz

1:1 - 72' Jakub Krupiński

2:1 - 74' Daniel Gleba