Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Oliwia walczy o życie, skatował ją jej chłopak


Mieszkańcy Szczytna są w szoku. 17-letnia Oliwia została skatowana tuż przed własnym domem. Jej oprawcą miał być jej 19-letni chłopak. Mężczyzna już został zatrzymany przez policję. Oliwia walczy o życie w szpitalu w Olsztynie. Ma potworne obrażenia.Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Oliwia wspólnie ze swoją koleżanką zorganizowały 18-urodziny w jednej z sal bankietowych pod Szczytnem. Około 2 nad ranem dziewczyna wzięła taksówkę i pojechała do domu.

 

Tuż przed wejściem na swoją posesję została zaatakowana i brutalnie pobita. 17-latka straciła przytomność. Gdy ją odzyskała udało jej się dotrzeć do drzwi domu i wezwać pomoc.


Reklama

 

17-latka ma potworne obrażenia. Trafiła do szpitala w Olsztynie. Jest w śpiączce farmakologicznej.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą tego pobicia może być 19-latek ze Szczytna. Już został zatrzymany. Przebywa w policyjnej celi. W chwili zatrzymania był pijany.

Reklama

 

Śledczy na razie nie udzielają informacji w tej sprawie. - Mogę jedynie potwierdzić, że takie zdarzenia miało miejsce – mówi sierżant Izabela Cyganiak ze szczycieńskiej policji.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama