Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Odkryj ścieżki policyjnej służby. Spotkanie „kandydatów” w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie


Szczycieńscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych dołączeniem do szeregów policji na kolejne spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie. Wydarzenie zaplanowano na wtorek, 7 listopada o godzinie 16:00. To szansa na lepsze zrozumienia procesu rekrutacyjnego i wymagań związanych z dołączeniem do służby w Policji.Spotkanie będzie doskonałą okazją do uzyskania wyczerpujących informacji na temat kryteriów rekrutacyjnych, etapów procesu rekrutacji oraz zadań, jakie mogą czekać przyszłych kandydatów do służby w Policji.


Reklama

 

Reklama

- Podczas wydarzenia eksperci z Komendy Powiatowej Policji będą udzielać odpowiedzi na pytania, wyjaśniać wszelkie wątpliwości oraz przedstawiać szczegóły dotyczące pracy w służbach policyjnych – mówi sierżant Emila Pławska z KPP w Szczytnie. - Dodatkowo, uczestnicy będą mieli możliwość poznania ścieżek kariery oraz perspektyw rozwoju w Policji.

 

Niepowtarzalna okazja, by bliżej poznać życie służbowe w policji, zrozumieć proces rekrutacji i uzyskać niezbędne informacje od profesjonalistów w tej dziedzinie! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie 7 listopada o godzinie 16:00. To idealna okazja, by rozpocząć swoją drogę w służbie dla społeczności!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama