Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Obcokrajowiec wpadł podczas kontroli prędkości. Policjantom pokazał podrobione prawo jazdy


Zarzut posługiwania się fałszywym dokumentem usłyszał 28-letni kierowca, którego w minioną środę zatrzymali szczycieńscy policjanci. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej w Dąbrowach, w których jechał ponad 130 km/h.W środę, 10 kwietnia, około godziny 19:00 szczycieńscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę Audi, który przekroczył dozwoloną prędkość w Dąbrowach. 28-letni obcokrajowiec poruszał się z prędkością 133 km/h na drodze, gdzie obowiązywało ograniczenie do 90 km/h. 


Reklama

 

Reklama

 

- Mężczyzna był trzeźwy, jednak w trakcie kontroli posłużył się podrobionym dokumentem prawa jazdy. Mundurowi zabezpieczyli dokument, a na mężczyznę nałożyli mandaty karne oraz punkty karne za przekroczenie dopuszczalnej prędkości oraz za brak trójkąta ostrzegawczego i gaśnicy w samochodzie, które są obowiązkowym wyposażeniem - dodaje sierżant Emilia Pławska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

 

 

28-latek odmówił przyjęcia mandatów i został przewieziony do policyjnego aresztu. Za popełnione wykroczenia kierowca odpowie przed sądem. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.Komentarze do artykułu

Obcokrajowiec...hahaha, pewnie Gruzin, z ukraińskim obywatelstwem

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama