Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Nowy wóz strażacki dla OSP Jurgi i rodzinne święto w Narajtach (zdjęcia)


W niedzielę mieszkańcy Gminy Pasym mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – Dniach Rodziny, które tym razem odbyły się w sołectwie Narajty. Wydarzenie to przyciągnęło nie tylko lokalnych mieszkańców, ale również gości z sąsiednich miejscowości. Główna atrakcja dnia była dość niecodzienna – strażacy z OSP Jurgi otrzymali klucze do nowego wozu bojowego, który podarowali im druhowie z OSP Grom.Strażacy z OSP Jurgi z dumą przyjęli klucze do nowego pojazdu, który znacząco poprawi ich możliwości operacyjne i zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców gminy.


Reklama

 

- To dla nas ogromne wyróżnienie i wsparcie. Nowy wóz bojowy to nie tylko sprzęt, ale również symbol naszej gotowości do niesienia pomocy - powiedział naczelnik OSP Jurgi podczas ceremonii.

 

 

Dni Rodziny w Narajtach to nie tylko przekazanie wozu strażackiego. Organizatorzy zadbali o bogaty program atrakcji dla całych rodzin. Na najmłodszych czekały liczne gry i zabawy...

Reklama

 

Na miejscu nie zabrakło również strefy gastronomicznej, gdzie serwowano regionalne potrawy...

 

Na scenie zaprezentowały się lokalne zespoły muzyczne, które zapewniły rozrywkę do późnych godzin. Występy artystyczne były doskonałą okazją do wspólnego śpiewania i tańca, integrując przybyłych gości i mieszkańców.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

Dobry żart.

Nowy wóz , on ma już 28 lat.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama