Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Nowy numer "Tygodnika Szczytno" już w sprzedaży!


Najnowszy numer "Tygodnika Szczytno" jest już dostępny w sklepach! Jak zwykle, przygotowaliśmy dla Was wiele interesujących artykułów, wiadomości i informacji o wydarzeniach z naszego powiatu. Zajrzyjmy, co znajdziecie w najnowszym wydaniu.W tym tygodniu na stronie 8 znajdziecie szczegółowy wykaz wakacyjnych wydarzeń w naszym powiecie. Od koncertów po festyny – każdy znajdzie coś dla siebie! Co czwartek publikujemy nowy harmonogram, więc bądźcie na bieżąco z tym, co dzieje się w Szczytnie, Pasymiu, Wielbarku, Jedwabnie, Dźwierzutach, Rozogach i Świętajnie.

 

Historia, która poruszyła mieszkańców

Na stronie 4 przeczytacie poruszającą historię 19-letniej dziewczyny, która padła ofiarą oszustwa metodą "na BLIK". Jej strata wyniosła aż 3 tysiące złotych. Przeczytajcie, jak do tego doszło i jakie kroki podjęła policja, aby zidentyfikować sprawców.

 

Lokalny folklor w Jedwabnie

Strona 2 zabierze Was do Jedwabna, gdzie mieszkańcy pokazują, jak silnie zakorzeniony jest tam lokalny folklor. Zobaczcie, jak tradycje ludowe ożywają na nowo dzięki zaangażowaniu mieszkańców.

 

Wyjątkowa postać w Wielbarku

Na stronie 15 poznacie historię Kopernika spod Wielbarka, który podbija województwo swoją wyjątkową działalnością. To inspirująca opowieść o pasji i determinacji.

 

Edukacja i rozwój


Reklama

Od czwartku, 20 czerwca, inspektor dr Agata Malasińska-Nagórny obejmuje obowiązki komendanta-rektora Akademii Policji w Szczytnie. To już kolejna kobieta na tym stanowisku. Więcej o jej planach i wizji na stronie 4.

 

Wspomnienia i jubileusze

Na stronie 11 przeczytacie o sentymentalnym powrocie do szkoły grupy dawnych uczniów. To niezwykła opowieść o spotkaniu po latach i wspomnieniach z czasów szkolnych.

 

 

Wielka zmiana w Muzeum Mazurskim

Na stronie 5 dowiecie się o planowanej dużej zmianie w Muzeum Mazurskim. Jakie nowości czekają zwiedzających? Sprawdźcie koniecznie!

 

20-lecie Środowiskowego Domu Samopomocy

To wyjątkowy jubileusz, który świętowano z rozmachem. Na stronie 12 znajdziecie relację z tego wydarzenia, pełną zdjęć i emocjonujących momentów.

 

Wyróżnienia i osiągnięcia

Nie możemy zapomnieć o pani Irenie Dzierlatce, która świętuje 42 lata pracy w oświacie, z czego 40 lat spędziła w szkole w Szymanach. Więcej o jej niesamowitej karierze na stronie 10.

Reklama

 

Tu warto być!

Na stronie 8 znajdziecie sekcję "Tu warto być!", która prezentuje imprezy i wydarzenia w powiecie, które naprawdę warto odwiedzić.

 

Gdzie nas znaleźć?

„Tygodnik Szczytno” dostępny jest w niemal każdym sklepie, w tym w sieciach: Lidl, Stokrotka, Dino, Intermarche, Delikatesy Centrum, Biedronka i Lewiatan.

 

Nie przegapcie nowego wydania! „Tygodnik Szczytno” to Wasze okno na wydarzenia i historie, które kształtują naszą lokalną społeczność. Zapraszamy do lektury!Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama