Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Nowy numer „Tygodnika Szczytno” czeka już na Ciebie! Zapraszamy do lektury


W aktualnym papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno” mnóstwo ciekawych artykułów, do tego dziesiątki ogłoszeń drobnych oraz program telewizyjny. Zapraszamy do lektury. „Tygodnik Szczytno” dostępny jest niemal w każdym sklepie, w tym sklepach sieci: Stokrotka, Dino, Intermarche, Delikatesy Centrum, Biedronka, czy Lewiatan.Zapraszamy Cię do fascynującej podróży przez lokalną społeczność, historię oraz aktualności powiatu szczycieńskiego, a wszystko to znajdziesz w najnowszym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Nasza gazeta jest nie tylko źródłem wiadomości, ale także przewodnikiem po życiu społecznym, kulturalnym i gospodarczym naszego regionu.

 

W dobie rozwijającej się technologii oferujemy także uzupełnienie naszych wydań papierowych poprzez stronę internetową oraz funpage na Facebooku, które cieszą się ogromną popularnością. Nasze treści docierają do szerokiego grona czytelników, co stawia "Tygodnik Szczytno" w krajowej czołówce w kategorii gazet lokalnych.


Reklama

 

„Tygodnik Szczytno” dostępny jest niemal w każdym sklepie, w tym sklepach sieci: Stokrotka, Dino, Intermarche, Delikatesy Centrum, Biedronka, czy Lewiatan.

 

 

 

#TygodnikSzczytno #Szczytno #Pasym #Wielbark #Rozogi #Świętajno #Jedwabno #Dźwierzuty #GminaSzczytno #PowiatSzczycieński #PowiatSzczytno

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama