Sobota, 22 Czerwiec
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza -

Reklama


Reklama

Nowy numer „Tygodnika Szczytno” czeka już na Ciebie! Odkryj tajemnice powiatu szczycieńskiego


Zapraszamy Cię do fascynującej podróży przez lokalną społeczność, historię oraz aktualności powiatu szczycieńskiego, a wszystko to znajdziesz w najnowszym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Nasza gazeta jest nie tylko źródłem wiadomości, ale także przewodnikiem po życiu społecznym, kulturalnym i gospodarczym naszego regionu.Od momentu naszego debiutu w lipcu 2008 roku, niepodzielnie rządzimy na lokalnym rynku prasy lokalnej. Nasz tytuł zyskał uznanie nie tylko czytelników, ale także konkurencji. Dzięki Waszemu wsparciu staliśmy się najważniejszym medium lokalnym w powiecie szczycieńskim.

 

Nasza gazeta, "Tygodnik Szczytno", jest twoim przewodnikiem po wydarzeniach w naszym regionie. Obejmuje swoim zasięgiem miasto Szczytno i okoliczne gminy, tworząc społeczność ponad 70 tysięcy mieszkańców. W naszych stronach znajdziesz artykuły z różnych dziedzin życia społecznego, ponieważ nasza misja to być głosem lokalnych dziennikarzy obywatelskich.

 

Jesteśmy tutaj, aby piętnować to, co nie służy lokalnej społeczności, ale również chwalić to, co jej sprzyja. Inspirujemy mieszkańców i inicjujemy działania, które zachęcają do lokalnej aktywności. Patronujemy przedsięwzięciom, promujemy twórcze inicjatywy, a także wspieramy tam, gdzie możemy naprawdę zmienić rzeczywistość. Nasza ostatnia inicjatywa, dotycząca wsparcia lokali gastronomicznych w obliczu pandemii, zdobyła uznanie czytelników i pomogła przetrwać trudne chwile przedsiębiorcom.


Reklama

 

Nie tylko bieżące informacje mają miejsce w naszym tygodniku. Publikujemy także cykle artykułów tematycznych, które pozwolą Ci zgłębić historię powiatu i poszczególnych miejscowości. Opowiadamy historie myśliwych, ucząc jednocześnie o gospodarce leśnej i ochronie środowiska, co w regionie Mazur ma szczególne znaczenie. Codziennie w gazecie znajdziesz także interesujące felietony, a w ramach cyklu "Zwykli – niezwykli" przeprowadzamy wywiady z mieszkańcami, których życie i osiągnięcia mogą służyć za wzór.

 

W dobie rozwijającej się technologii oferujemy także uzupełnienie naszych wydań papierowych poprzez stronę internetową oraz funpage na Facebooku, które cieszą się ogromną popularnością. Nasze treści docierają do szerokiego grona czytelników, co stawia "Tygodnik Szczytno" w krajowej czołówce w kategorii gazet lokalnych.

 

Nie przegap okazji, aby być na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami i zgłębiać historię oraz kulturę naszego regionu. Kup najnowszy numer "Tygodnika Szczytno" i rozpocznij swoją podróż przez fascynujący świat naszego powiatu. Dostępny jest w wielu sklepach, w tym w sieciach takich jak Stokrotka, Dino, Intermarche, Delikatesy Centrum, Biedronka czy Lewiatan. Przeczytaj "Tygodnik Szczytno" i poznaj pełen barw i wyjątkowych historii naszego regionu.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama