Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Nowoczesne boisko dla Zespołu Szkół nr 2 otwarte (zdjęcia)


We wtorek, 11 czerwca, uroczyście otwarto nowoczesne boisko sportowe przy Zespole Szkół nr 2. To część szerszego projektu mającego na celu rozwój infrastruktury sportowej i edukacyjnej w powiecie szczycieńskim.Nowe boisko o wymiarach 28 m x 15 m zostało wyłożone masą poliuretanową, co zapewnia doskonałe warunki do uprawiania różnych sportów, takich jak koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, piłka ręczna i nożna.

 

Oprócz tego, zrealizowano budowę bieżni, zeskoczni do skoków w dal, trzytorowej bieżni, rzutni do pchnięcia kulą oraz infrastruktury towarzyszącej, w tym odwodnienia, chodników i ławeczek. Cały kompleks jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.


Reklama

 

- Otwarcie tego boiska to nie tylko nowy rozdział w historii naszej edukacji, ale przede wszystkim inwestycja w zdrowie i rozwój naszych dzieci – mówił Jarosław Matłach, starosta szczycieński. - Sport to fundament, na którym budujemy silną i zdrową społeczność. Jesteśmy dumni, że możemy przekazać młodzieży tak wspaniałe miejsce do rozwijania swoich pasji i talentów...

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”. Więcej ciekawych informacji, i znacznie wcześniej, przeczytasz w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Zachęcamy do lektury. „Widzimy się” w każdy czwartek. Tygodnik dostępny jest w sklepach: sieci Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Biedronka, Dino, Lidl... oraz niemal w każdym wiejskim sklepiku w naszym powiecie. „Tygodnik Szczytno” - to się czyta.

Reklama

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama