Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Nowe twarze w radach nadzorczych szczycieńskich spółek


W Szczytnie rozpoczęły się zmiany w radach nadzorczych spółek komunalnych, gdzie miasto pełni rolę głównego lub jedynego udziałowca. Jak mówi burmistrz Stefan Ochman celem tych przetasowań jest wzmocnienie nadzoru oraz poprawa zarządzania miejskimi przedsiębiorstwami.Zakład Komunikacji Miejskiej.

Pierwsze zmiany zaszły w Zakładzie Komunikacji Miejskiej w Szczytnie. Do rady nadzorczej dołączyli Tomasz Kalinowski oraz Arkadiusz Brzozowski. Justyna Chrapkiewicz-Jagaczewska, jedyna osoba z poprzedniego składu, kontynuuje swoją działalność w radzie.

 

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Jurand

Podobne zmiany miały miejsce w Towarzystwie Budownictwa Społecznego Jurand. Do rady nadzorczej wszedł Daniel Lubowiecki, zastępując Ilonę Bańkowską, byłą wiceburmistrz Szczytna, która zakończyła swoją funkcję w radzie.


Reklama

 

- Zmiany będą następowały stopniowo. Chcę mieć w spółkach specjalistów oraz ludzi, do których mam pełne zaufanie, aby na bieżąco wiedzieć, co dzieje się w podległych miastu spółkach. To naturalny proces – wyjaśnia Stefan Ochman, burmistrz Szczytna.

 

Te zmiany mają na celu wzmocnienie nadzoru nad miejskimi spółkami i zapewnienie, że są one zarządzane w sposób efektywny i transparentny. Nowi członkowie rad nadzorczych będą musieli sprostać wielu wyzwaniom, aby osiągnąć te cele.

Reklama

 

Nowe roszady w radach nadzorczych szczycieńskich spółek są częścią większego planu, mającego na celu poprawę zarządzania i zwiększenie transparentności w miejskich przedsiębiorstwach. Oczekuje się, że te zmiany przyniosą pozytywne efekty i wpłyną na lepsze funkcjonowanie spółekKomentarze do artykułu

wolf

I tak Ochman kupił Chrapkiewicza. Za nieruszanie córki w ZKM. Brawo Wy

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama