Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

Nowa kia sportage trafiła do drogówki (zdjęcia)


Nowa oznakowana Kia Sportage z silnikiem benzynowym, napędem na cztery koła oraz automatyczną skrzynią biegów trafiła właśnie do szczycieńskich policjantów. Na auto zrzucili się samorządowcy oraz policja.Nowy radiowóz trafił do drogówki. Suv wyposażony jest w wspomaganie kierownicy, klimatyzację, poduszki powietrzne i w szereg systemów, które wpływają na bezpieczeństwo jazdy i komfort pracy funkcjonariuszy.

 

 

Zakup auta został sfinansowany dzięki wsparciu władz samorządowych, jak również z budżetu Policji.

W uroczystym przekazaniu radiowozu uczestniczył Starosta Szczycieński Jarosław Matłach, Wiceburmistrz Miasta Szczytno Ilona Bańkowska, Wójt Gminy Szczytno Sławomir Wojciechowski oraz dziekan dekanatu Szczytno ks. Andrzej Wysocki.


Reklama

 

 

Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie insp. Radosław Drach podziękował w imieniu podległych mu funkcjonariuszy za wsparcie w zakupie nowego radiowóz podkreślając, iż służyć on będzie do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu oraz pozwoli funkcjonariuszom, jeszcze lepiej wykonywać swoje zadania na rzecz obywateli.

 

 

 

Tradycją stało się, że podczas uroczystości dziekan dekanatu Szczytno ks. Andrzej Wysocki poświęci nowy radiowóz. „Służyć i bronić” to motto działania służb policyjnych, mających za zadanie ochronę społeczeństwa i egzekwowanie przestrzegania prawa przez obywateli. Jednakże i policjanci w swojej pracy narażeni są na różne trudne i niespodziewane sytuacje oraz zagrożenia, stąd poświęcenie radiowozów policyjnych, ma wspierać ich pracę na rzecz tych, którym, na co dzień służą.

Reklama

 

 

 

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Vlad Palownik

Służyć pisowi i bronić księży pedofili oraz przemarszów faszystów Taka to rola dzisiejszej policji. Ten kraj za chwilę cofnie się do średniowiecza za sprawą kościoła.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, by nie wiedzieć, co dzieje się na niemieckich lotniskach, jak wielkie są braki w personelu, jak potężne są strajki, a wszystko to jest spowodowane niechęcią ludzi myślących, do przyjęcia szprycy. To, że w TV nic nie mówią wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje.

  !!!


  2022-08-09 12:44:37
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  do Czytelniczki - z Ukrainy, bo pewnie tam go oddali, wraz z czołgami :))

  Czytelniczek


  2022-08-09 12:37:02
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Brak kompetencji nie przejawia się tylko u radnego Kiersikowskiego, ale u innych radnych pracujących w samorządzie też (wiedzę z zakresu finansów powinni mieć - za co biorą pieniądze jaką naczelnicy???). Pozostali radni zasiadający już co najmniej 4 lata w RM również podstawowe zasady finansowania czy zmian w budżecie powinni wiedzieć a nie błaźnić się na sesjach (np. Pan Dziuban). Porażka ... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-)

  ta rada to żenada


  2022-08-09 11:55:38
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Olek, przyjąłem trzy dawki szczepionki i nie chorowałem na covida ani inną chorobę z podobnymi objawami. Wkrótce przyjmę czwartą. O czym ty piszesz? Potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, to skorzystaj.

  Szczepiony


  2022-08-09 09:42:04
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  Tylko skąd wziąć cukier do ciasta? ;)

  Czytelniczka


  2022-08-09 09:31:48
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Bolek, nieźle odjechałeś. totalny świr.

  ????


  2022-08-09 00:48:48
 • Wielkie zmiany w SKS, to już Gwardia Jurand Bank Szczytno
  GWARDIA SZCZYTNO PANY!

  Gwardzista78


  2022-08-08 21:04:09
 • Niebieski Zaułek „od kuchni” w Radiu Olsztyn (słuchaj audycji na żywo)
  Miałam przyjemność z rodziną zjeść obiad i przepyszny deser.....jedzenie poezja,wszystko przygotowane z sercem

  Anka


  2022-08-08 20:41:06
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Z tego co pamiętam w tym miejscu ma być amfiteatr. Wybudujemy i powiemy, że nie ma na niego miejsca.

  Tor


  2022-08-08 16:22:30
 • Rodzice nie wierzą, że Michał mógł skatować własne dziecko (Rozmowa „TSZ”)
  Po pierwsze trochę to dziwne aby ojciec nie znał płci swojego dziecka. Po dwa może też jednak tak być, bo jeżeli matka maluszka miała obsesję na temat wyglądu to wbiła sobie do głowy podczas porodu że to będzie dziewczynka, przy porodzie mogła wpaść w depresje może nie chciała zostawić dziecka w szpitalu bo każdy wiedział że będzie miała dziecko, i po prostu postanowił zrobić z małego dziewczynkę. Pewnie kapała jak nie było ojca w domu on pracował także miała pole do popisu usypiała pewnie przed jego powrótem do domu. A im starsze to wkoncu musiała by dawać go dla babci czy dziadek a nawet dla ojca dziecka aby przebrać czy umyć. Poprostu mogła wyładowywać swoje niezadowolenie na mały przy przebieraniu czy kąpieli kiedy widziała i przypominała sobie że on nie jest dziewczynka.

  Ona


  2022-08-08 00:33:08

Reklama