Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Niezwykłe zajęcia nauki języka angielskiego dla najmłodszych w Szczytnie! (sprawdź szczegóły)


Chcielibyście, aby Wasze dziecko nauczyło się języka angielskiego w sposób niebanalny i zaczęło rozwijać swoją kreatywność już od najmłodszych lat? Jeśli tak, to zajęcia w szkole Tomasza Banula są idealnym wyborem dla Waszego malucha!Tomasz Banul to certyfikowany nauczyciel z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w szkolnictwie oraz magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Jego pasją jest również muzyka - jest pianistą i gitarzystą. Tworzy własną muzykę i aktywnie koncertuje. W 2017 roku zainteresował się programem Musical Babies, który wydał mu się idealnym połączeniem jego dwóch pasji. Dzięki temu zaczął prowadzić zajęcia muzyczno-ruchowo-sensoryczne w języku angielskim dla dzieci od 6 miesiąca do 6 roku życia.
 

Zajęcia Musical Babies dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat odbywają się w dwóch grupach - porannej w MDK Szczytno oraz popołudniowej w żłobku Siódme Niebo. Natomiast dla dzieci w wieku 3-6 lat Tomasz Banul oferuje zajęcia Musical English, które są idealnym połączeniem nauki języka angielskiego z zabawą. Wszystkie zajęcia są prowadzone w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka.
 

Podczas zajęć wykorzystywana jest muzyka klasyczna, folk i jazz, dzieci również uczestniczą w tworzeniu muzyki grając na różnego rodzaju instrumentach perkusyjnych. Oprócz nauki języka angielskiego, dzieci rozwijają swoje zdolności muzyczne, rytmiczne oraz motoryczne. Zajęcia są tak skonstruowane, aby maluchy czuły się swobodnie i bezpiecznie, a jednocześnie chętnie uczestniczyły w zabawie.

 

- Przed podjęciem decyzji o zapisaniu dziecka, istnieje możliwość przyjścia na zajęcia pokazowe, aby zobaczyć, jak wyglądają i czy są odpowiednie dla Waszego malucha – dodaje pan Tomasz.


W Szczytnie prowadzimy następujące zajęcia:

  • zajęcia Musical Babies dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat – grupa poranna – zajęcia odbywają się w MDK

  • zajęcia Musical Babies dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat – grupa popołudniowa – zajęcia odbywają się w żłobku Siódme Niebo

  • zajęcia Musical English – grupa 3-4 lata

  • zajęcia Musical English – grupa 5-6 lat

 

Przed podjęciem decyzji o zapisaniu się do nas dajemy możliwość przyjścia na zajęcia i uczestniczenia w nich, aby zobaczyć czy dziecku i rodzicom się podoba. Na takie zajęcia pokazowe wymagane są wcześniejsze zapisy – telefonicznie – 502 622 108 lub przez wiadomość fb

nasz profil: https://www.facebook.com/mb.olsztyn/

 

Zapisując dziecko na zajęcia w szkole Tomasza Banul, dajecie swojej pociesze szansę na rozwijanie umiejętności językowych oraz muzycznych już od najmłodszych lat. Dołączcie do nas w każdej chwili i zobaczcie, jak wspaniale można rozwijać swoje zdolności!

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama