Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Niezwykła biesiada myśliwska w Świętajnie - „Dzik kontra Świnia”


Gmina Świętajno oraz Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie zapraszają na niezwykła biesiadę myśliwską z EKOwspólnotą pod hasłem „Dzik kontra Świnia”. Zaplanowano ją na sobotę, 27 lipca. To bez wątpienia najpyszniejsze wydarzenie kulturalne w naszym regionie. I to dosłownie, bo kulinarnych rarytasów tam na pewno nie zabraknie.Wydarzenie odbędzie się na terenie rekreacyjno-sportowym przy Szkole Podstawowej w Świętajnie. Będzie to już siódma edycja Biesiady. Start o godzinie 15:00.

 

Przygotujcie się na wyjątkowe kulinarne doznania i niezapomniane wrażenia muzyczne! W programie występy znanego Chóru Pasjonata, który od 15 lat działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Świętajnie. Ich niezwykłe kompozycje na pewno zachwycą wszystkich uczestników.


Reklama

 

Na scenie zobaczymy także zespół KRAMBABULA, który wprowadzi nas w świat słowiańskiej muzyki. Ta poznańska grupa łączy tradycyjne melodie z mocnym, rockowym brzmieniem, tworząc unikalne połączenie energii i nostalgii. To muzyczna podróż przez polskie, łemkowskie i ukraińskie tradycje, pełna emocji i nowoczesności.

 

Reklama

Organizatorzy powoli odsłaniają przygotowane atrakcje. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Do zobaczenia 27 lipca w Świętajnie!Komentarze do artykułu

Gość

Pytanie czemu takie imprezy odbywają się przy szkole pod blokami a nie na stadionie na który gmina wydaje kasę a który jest nieużytkowany ??? Może Pani Wójt powinna zastanowić się nad jakąś inwestycja na stadionie sprzedać i się tej skarbonki pozbyć

Bolus

Byłem wcześniej i gdy coś chciałem wziąć z jakiegoś stoiska do degustacji to podstawiano mi skarbonkę a gdy wrzuciłem 10 zł. to zwrócono mi uwagę że za malo. Niezbyt było to miłe.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama